gra od nowa

dutus
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: dutus

gra od nowa

Postautor: dutus » wt, 7 kwie 2015, 14:34

Witam
grałem na serwerze 2 - nick w grze dutus1650
przez jakis czas nie logowałem i musze zaczynac od nowa

Awatar użytkownika
BeTaTka85
Moderator
Nazwa Konta: BeTaTka85

Re: gra od nowa

Postautor: BeTaTka85 » śr, 8 kwie 2015, 11:50

Witaj,
zwróć proszę uwagę czy jak się logujesz na pewno wybierasz serwer 2 a nie 1.
Obrazek

dutus
Nazwa Konta: dutus

Postautor: dutus » śr, 8 kwie 2015, 14:43

Gram i na jednym i na drugim serwerze - wcześniej grałem praktycznie tylko na drugim - miałem dość znacznie rozbudowane zoo.MIałem przerwę w grze ale nie znalazłem nigdzie informacji że po nie logowaniu do gry konto się zeruje . Lognąłem ostatnio i tak jakbym zaczynał od nowa

problem rozwiązany aczkolwiek nie za bardzo rozumiem o co chodzi - pod tym samym loginem - dutus jak wprowadze hasło z upjers.com to mam zo od początku - a jak skorzystałem z opcji przypomnieniea hasła na maila i zalogowałem sie z tym samym loginem - dutus ale z przesłanym hasłem to mam spowrotem rozwinięte zoo

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team

Postautor: Luci » czw, 9 kwie 2015, 11:00

Witaj dutus,

problem związany jest z tym, że posiadasz na portalu Upjers (http://pl.upjers.com/) konto z identycznym adresem email na jaki zarejestrowane jest konto w grze.

W związku z ujednoliceniem procesu logowania w MFZ, system rozpoznaje podczas logowania adres email na portalu i tworzy dla niego nowe konto w grze MFZ, które nie mogąc mieć tej samej nazwy otrzymuje dodatek w postaci cyfr.

Problem może zostać rozwiązany na dwa sposoby - skasowanie przypadkowo utworzonego i połączenie starego konta w MFZ z kontem portalowym poprzez import, albo zmiana adresu email w profilu w grze na dotychczasowym koncie na inny niż dotychczasowy identyczny z mailem portalowym.

Na Twoje życzenie możemy dokonać koniecznych zmian, kasując nowe konto, a dotychczasowe łącząc z portalem, aby uniknąć podobnych problemów w przyszłości.W tym celu należy skontaktować się z supportem gry.

Pozdrawiam
L

Wróć do „Błędy S 2”