Wymiana kartami - instrukcja obsługi

Tutaj możecie zgłaszać oferty wymiany kart w grze.
Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team
Posty: 2314
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:50

Wymiana kartami - instrukcja obsługi

Postautor: Neiel » pn, 26 mar 2012, 13:46

Krok po kroku, czyli jak funkcjonuje wymiana kartami w grze.*:idea: Partnerów do wymiany kartami znajdziesz w dziale Giełda wymiany :idea:


Krok 1.
Z menu w górnej części ekranu wybierz symbol puzzla.

Obrazek


Krok 2.
Następnie wybierz kartę, którą chcesz wymienić (oddać). Dla ułatwienia karty można posortować poziomami (1); pamiętaj też, że często jest kilka stron kart (2). Po zaznaczeniu odpowiedniej karty wybierz opcję "wymień" (3)

ObrazekKrok 3.
Kolejnym krokiem jest wybór slotu, który zajmie Twoja karta. Zwróć uwagę na cenę, gdyż niektóre miejsca wynajmuje się za diamenty!

Obrazek


Krok 4.
Następnie wybierz z prawej strony kartę, którą chcesz otrzymać - karty znów dla ułatwienia możesz posortować (1 i 2). Po zaznaczeniu odpowiedniej karty wybierz opcję "wymień karty" (3).

Obrazek


Krok 5.
Jeśli osoba, z którą chcesz się wymienić znajduje się na Twojej liście przyjaciół wybierz jej nick z listy po lewej stronie (1) - w tym przypadku masz pewność, że wymiana skierowana będzie do tej konkretnej osoby. Jeśli zaś na wymianę umówiłeś się z kimś, kto nie jest Twoim przyjacielem lub po prostu liczysz na łut szczęścia wystawiając kartę wybierz opcję "wymień się ze wszystkimi graczami" (2) i przejdź do zakończenia transakcji (3). Pamiętaj, że jeśli ktoś inny miał wystawioną taką samą ofertę wymiany jak Ty to może się zdarzyć, że Twój kontrahent otrzyma jego kartę, a Twoja będzie czekać do czasu, aż ponownie ktoś wystawi lustrzaną ofertę.

Obrazek


Krok 6.
Pojawi się komunikat z informacją o wymienianych kartach, koszcie jej wymiany i maksymalnym czasie jej trwania (3 dni). Jeśli wszystko się zgadza - potwierdź swój wybór

ObrazekDla formalności pokaże się jeszcze ekran podsumowujący transakcję. W momencie, kiedy druga strona zaakceptuje (w przypadku przyjaciół) lub wystawi lustrzaną ofertę (w przypadku pozostałych kontrahentów) otrzymasz komunikat, że wymiana została dokonana. Na czas wymiany wystawiona przez Ciebie karta znika z Twojej listy, w przypadku gdy przez 3 dni nie dojdzie do wymiany - karta wraca na swoje miejsce.

Obrazek
Jeśli szukasz partnera do wymiany części kart najszybciej i najłatwiej zrobić to na forum w dziale :arrow: Giełda wymiany*Instrukcja napisana przez poiu13
Obrazek

Wróć do „Giełda wymiany”