akcja walenynkowa

Ten dział przeznaczony jest dla wszystkich graczy, którzy nie znaleźli odpowiedzi na swoje pytania w FAQ.
barozd
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

akcja walenynkowa

Post autor: barozd » śr, 11 lut 2015, 09:07

Witam
Niedawno rozpoczęłam grę i nie wszystko jeszcze wiem, dlatego proszę o jakieś bliższe informacje na temat tej akcji.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
buckstabu
Moderator
Numer GG: na pw.

Re: akcja walenynkowa

Post autor: buckstabu » śr, 11 lut 2015, 11:35

Wszystkie informacje na temat akcji walentynkowej zawarte są w ogłoszeniu.
Obrazek
mamy wolne miejsce dla Rusznikarza

barozd

Post autor: barozd » śr, 11 lut 2015, 12:36

przeczytałam już z 10 razy ogłoszenie, ale nie wszystko jest dla mnie jasne. Nie wiem czy te ozdoby które zakupię w sklepiku muszę mieć wystawione na farmie non stop do końca akcji? Czy tylko w taki sposób zbiera się te róże , czyli kupując w sklepiku? Ja wiem , że dla osoby która gra już rok jest to sprawa prosta, ale dla mnie jest to pierwsza taka akacja i powinien gdzieś być szczegółowy opis takiej akcji, a opis w ogłoszeniu nie do końca mi wszystko wyjaśnia.
Pozdrawiam

Raenka

Post autor: Raenka » śr, 11 lut 2015, 12:43

Nie musisz mieć non-stop ozdób wystawionych, ale liczyć się będą tylko te, które będą wystawione na farmie w momencie zakończenia eventu. Jednym słowem - jak się event skończy to dostaniesz te nagrody, w których będą "ptaszki" w tym momencie ;) Możesz łatwo sprawdzić - postaw dekoracje, sprawdź ile masz nagród (ewentualnie punktów, jak do nagrody nie sięgasz), zdejmij dekoracje i popatrz znowu ;)
Jeśli kupisz więcej i będziesz je miała w inwentarzu to po prostu ich nie zaliczy, muszą być na farmie.
I tak, róże zbiera się tylko w taki sposób - kupując i wystawiając specjalne ozdoby.

barozd

Post autor: barozd » śr, 11 lut 2015, 12:54

Bardzo dziękuję za odpowiedż i życzę miłego dnia ;)
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc dla początkujących graczy”