Zimowa akcja bonusowa

Ogłoszenia zespołu gry FreeAquaZoo.
Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team
Posty: 3537
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:54

Zimowa akcja bonusowa

Postautor: Luci » pn, 8 gru 2014, 13:02

Drodzy Akwarianie,

jesień zbliża się ku końcowi, a przyszła już do nas najzimniejsza pora roku.

Obrazek

Aby umilić Wam zimne i ciemne dni, nadal podwajamy otrzymywany przy zakupie waluty premium bonus: w niektórych przypadkach możecie otrzymać aż do 60% więcej waluty premium* przy jednej płatności!

Obrazek

Dlatego też koniecznie zwróćcie uwagę na wysokość bonusu przy kwocie zakupu! Bonus wyświetlony aktualnie w systemie płatności jest już podwojonym bonusem!

Życzymy dużo przyjemności w grze!

Wasz Zespół Upjers

**UWAGA:Promocja nie dotyczy płatności przez sms i telefon i płatności nie objętych dotychczas żadnym bonusem. Podwajany jest tylko standardowy bonus, a nie cała kwota zamówienia! Wysokość podwojonego bonusu znajduje się w oknie płatności gry.

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team
Posty: 3537
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:54

Re: Zimowa akcja bonusowa

Postautor: Luci » pn, 2 lut 2015, 14:08

Jeszcze tylko przez krótki czas!

Zima dobiega końca, a my cieszymy się z pierwszych promieni słonecznych, które przyjemnie grzeją nas w twarz. Z tego powodu zbliża się również ku końcowi nasza wielka zimowa akcja bonusowa.

Jeszcze tylko przez krótki czas podwajamy otrzymywany przy zakupie waluty premium bonus: w niektórych przypadkach możecie otrzymać aż do 60% więcej waluty premium* przy jednej płatności!

Obrazek

*Uwaga: Bonus wyświetlony w systemie płatności jest już podwojonym bonusem! Promocja NIE obejmuje zakupów przez sms i telefon. 
PODWAJANY JEST TYLKO BONUS, a nie cała kwota zakupu.


Wróć do „Ogłoszenia”