Literówki na portalu

Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Literówki na portalu

Postautor: roofiwzgw » czw, 14 sie 2014, 19:10

Lekkie niedoróbki w dzisiejszym artykule: https://pl.upjers.com/nowosci/upjers-na-gamescom
Wauis

W przeciwieństwie do Battle of Beasts tutaj jest przede wszystkimk słodko i uroczo. W grze przeglądarkowej Wauis wcielacie się w rolę szefa sklepu budującego od podstaw pasaż handlowy związany tylko i wyłącznie ze zwierzętami domowymi. Waszym zadaniem będzie opieka nad szczeniakami, małymi kotkami czy też najróżniejszymi gryzoniami. Czy to wilczur, czy pers w Wauis możecie podjąć się hodowli najróżniejszych gatunków od maleńkości. Do Waszych obowiązków będzie należała troska o odpowiednie zabawki, głaskanie Waszych milusińskich i dbanie o to, aby im było u Was jak najlepiej! Im lepiej będą czuli się Wasi podopieczni, tym bardziej zadowoleni będą odwiedzający Was klienci. Stwórzcie najpiękniejszy sklep zoologiczny z najsłodszymi zwierzakami pod słońcem!

W dalszym ciągu trwają prace nad Wauis, a o szczegółach będziemy informowali Was jak zawsze na naszym portalu gier.

Ile razy można źle napisać nazwę gry? No sorry, ale jest banner z nazwą gry.
Zbudujcie swoją mobilną farmę na ipadzie lub tablecie android nigdy nie słyszałem o tablecie android. Może tablet z androidem? w "My Free Farm 2 Mobile". Zanurzcie się w niezwykły świat farmerski w 3D ze słodkimi, wiejskimi zwierzętami, 20 różnymi roślinami, 80 produktami, które możecie tworzyć w 15 budynkach produkcyjnych. Tutaj możecie produkować miód z kwiatów, a zmiodu pyszny słodki chleb. Uprawiajcie czcinę tu się załamałem... TRZCINĘcukrową i sprzedawajcie swoje bioprodukty klientom, a za uzyskane przychody rozbudujcie swoją farmę.

Znalazłem tylko tyle
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

Awatar użytkownika
sylwiaiedyta
Numer GG: -
Nazwa Konta: sylwiaiedyta

Re: Literówki na portalu

Postautor: sylwiaiedyta » pn, 2 lut 2015, 15:10

Ja znalazłam to:
Głośne beczenie w My Little Farmies
Farmies na waszych farmach mogą cieszyć się teraz z bardzo miękkiej wełny, gdyż kozy angorskie pojawiły się na waszej farmie.
Gładkie, jedwabiste włosie uczyniło z kóz angorowych cennym darem, gdy w 13 Nie rozumiem, jak dorośli ludzie mogą pisać wiek cyframi arabskimi a nie rzymskimi!!! wieku zostały przywiezione statkami z Azji Wschodniej do Anatolii. Z ich włosieWłosia a nie włosie!!! pozyskuje się moher i jest wśród mieszkańców bardzo popularnePowinno chyba być: i jest on wśród mieszkanców bardzo popularny!!!. Podczas ich długiej podróży po całym świecie, udało się kozom angorskim dopłynąć do My Little Farmies. Klienci z niecierpliwością czekają na specjalną wełnę i inne produkty, które mogą z niej produkować.

W związku z tym otrzymacie od dziś kozę angorską na swoje farmy, jeśli tylko zamówicie co najmniej 43 sztabki złota. A przy zakupie złota od 40 PLN otrzymacie dwie kozy i możecie zacząć hodowlę tych włochatych zwierzaków.
Edyta, jesteś po prostu GENIUSZEM!!!

Ta sylwiaiedyta jest przemądra...

Tak na marginesie...
Nie oceniaj ludzi po loginie... Jestem EDYTA!!!
Spoiler:

Wróć do „Pogaduchy”