Do Neiel (Ma zablokowane PW, przenieść do działu).

Ogólne wiadomości na temat gry.
Awatar użytkownika
Asgharoth
Nazwa Konta: Asgharoth

Do Neiel (Ma zablokowane PW, przenieść do działu).

Postautor: Asgharoth » wt, 8 lip 2014, 14:37

Czy Ty jesteś Poważny/a Zamykasz temat który nie został rozwiązany? Czytasz Ty co pisze w postach czy tylko pierwsze zdanie żeby dać modną odzywkę i się popisać? Problem NIE ZOSTAŁ rozwiązany a Ty zamykasz sobie temat . Wiadomość do supportu była skargą na pracę administratora tego forum - nie na temat mojego błędu - brawo dla Ciebie za czytanie ze zrozumieniem - może czas wrócić do szkoły i się douczyć? Ale już widzę że tutaj administracja jest po to żeby sypać modnymi komentarzami, nie po to żeby pomagać - w ostatnim poście mojego tematu napisałeś wyraźnie że WIESZ O JAKI BŁĄD chodzi i że mogliście go już dawno rozwiązać - ale tego nie zrobiliście - i zamykasz temat - kolejny dzień w plecy - narażasz mnie z tego powodu na straty. To jest poważne traktowanie użytkownika? Wydaje Ci się że na mocy zaakceptowanej OWU kiedy się rejestrowałem, nie mam żadnych praw? To jest skandal w jaki sposób moja sprawa jest spychana na kolejne szczeble kiedy takie sprawy w innych wypadkach są rozwiązywane praktycznie natychmiastowo. Reszta użytkowników niech patrzy i powoli się uczy jak działają płatności w Upjers i jak skargi rozpatrują ludzie do tego wyznaczeni.

Zostałem olany i oszukany. Nie zostawię tej sprawy w taki sposób.
If I charge - follow me,
If I die - revenge me,
If I retreat - kill me.

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Problem dotyczący płatności

Postautor: Neiel » wt, 8 lip 2014, 14:57

Ja napisałem wyraźnie w tamtym wątku, że Twój problem zostałby rozwiązany już dawano temu jeśli skorzystałbyś z naszej wskazówki i skontaktował się z supportem opisując swój kłopot w grze ponieważ problemy dotyczące płatności nie są rozwiązywane na forum gry.

Twoje zgłoszenie błędu zostało zarejestrowane, niemniej jednak problem dotyczący brakujących kryształów powinieneś kierować bezpośrednio do supportu gry.

Jak często trzeba będzie to jeszcze powtarzać?

Prosimy również nie otwierać kolejnych tematów dotyczących już zgłoszonego problemu. Jeśli wysłałeś zapytanie do supportu to również tam zgodnie z naszą sugestią otrzymasz oczekiwaną pomoc. W takich wypadkach wątek na forum jest zamykany.

Pozdrawiam
Obrazek

Wróć do „Ogólne”