Zbieraj punkty upjers i zgarniaj walutę premium!

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team
Posty: 2314
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:50

Zbieraj punkty upjers i zgarniaj walutę premium!

Post autor: Neiel » śr, 9 kwie 2014, 13:04

Nowość: Zbieraj punkty na portalu upjers
i wygraj walutę premium!


Drodzy Gracze,

od dziś na portalu upjers możecie zbierać punkty upjers i wymieniać je na walutę premium dla Waszego wybranego konta gry połączonego z portalem upjers!

Obok Waszego ID (u góry po lewej stronie) znajdziecie na swoim koncie upjers również nowy symbol - złotą monetę z logiem upjers.

Obrazek

Każde zdobyte 200 punktów upjers możecie wymieniać na walutę premium dla gry Waszego wyboru.

Dostępnych jest kilka możliwości gromadzenia punktów upjers. Na przykład, za zdobycie niektórych osiągnięć* w naszych grach otrzymacie każdorazowo dziesięć punktów upjers. Przegląd zdobytych przez Was wyróżnień znajdziecie na portalu w zakładce "osiągnięcia".

Ponadto na samej górze codziennie czekają na Was 4 zdrapki (wystarczy kliknąć na ikonkę upjers).

Obrazek

Wystarczy tylko wybrać jeden z 4 losów i w ten sposób również otrzymacie punkty upjers. Tutaj nie możecie spudłować bowiem każdy z losów zawiera specjalne punkty upjers, a do tego losy otrzymacie każdego dnia.

Obrazek

Jeśli zgromadziliście 200 punktów to możecie wymienić je na walutę premium. W tym celu kliknijcie na wybraną grę i jeśli to konieczne serwer gry.

Uwaga: w niektórych grach ta funkcja jest jeszcze niedostępna. Dotyczy to gier znajdujących się w wersji beta, niezintegrowanych z portalem upjers lub gier w których możliwy jest handel walutą premium.

Gromadźcie punkty upjers i wymieniajcie na walutę premium na naszym portalu upjers!

Z pozdrowieniami

Wasz Zespół Upjers


*Tylko osiągnięcia znajdujące się na portalu przyniosą Wam punkty upjers!

Macie dodatkowe pytania dotyczące portalu, a może nie wiecie jak połączyć swoje konto z portalem gier? W takim razie Kliknijcie na poniższy spoiler!
Spoiler:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”