Zleceniodawcy (wróżka, żabi król, lis i mysz)

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team
Posty: 3537
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:54

Zleceniodawcy (wróżka, żabi król, lis i mysz)

Postautor: Luci » pn, 30 sty 2012, 15:41

Na kamieniu w drodze do tawerny lub w tawernie siedzą tak zwani zleceniodawcy. Od nich dostaniesz zadania:

Wróżka i żabi król
Oferują questy walki w zamian za węgiel. Najpierw zostaniesz wciągnięty w niewinne pogaduszki w trakcie, których będziesz musiał także zainwestować, aby otrzymać zlecenie. Dopiero wtedy zostanie Ci przydzielony quest walki. Koszta za zadania zaczynają się od 4 sztuk węgla, a wraz z kolejnymi zadaniami zwiększają się dwukrotnie za każde kolejne zlecenie. Jeśli przegrasz daną walkę, to możesz ją powtórzyć bez ponownego wydawania węgla.

Lis
U lisa w tawernie otrzymasz questy alchemiczne. Aby wykonać dane questy musisz zebrać, a następnie dostarczyć określone kombinacje kwiatów i przedmiotów czarodziejskich. Wzamian można otrzymać dość dużo punktów doświadczenia. Zaraz po wykonaniu jednego questa alchemicznego, pojawia się następny. Jeśli zaś nowy quest od razu się nie pojawi, to nie panikuj, gdyż najpóźniej następnego dnia będzie on do Twojej dyspozycji.

Mysz
Za każdym razem, kiedy tylko zdobędziesz kolejny poziom możesz udać się do myszy, która przygotuje dla Ciebie quest główny (walki, runiczny lub pracy). Nie musi być on od razu wykonany, gdyż i tak nie zniknie dopóki go nie wykonasz.
Te questy główne odblokowują między innymi tawernę, rabatkę kwiatową, gildię czy czarodziejski las.

W przypadku, gdy mysz nie może obdarować Cię kolejnym zadaniem, to przekazuje Ci przydatne wskazówki dotyczące gry.

Uwaga:
Przeciwnicy w questach walki od myszy są bardzo silni i reagują alergicznie na najsilniejszą runę, którą teoretycznie możesz posiadać! Rozpocznij quest najlepiej z pełnym stanem wartości. Jeśli mimo to przegrasz, to możesz je później tak często powtarzać, aż w końcu wygrasz.

FAQ-spis treści

Wróć do „FAQ - Najczęściej zadawane pytania”