Walki wieloosobowe, PvE i PvP

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team
Posty: 3537
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:54

Walki wieloosobowe, PvE i PvP

Postautor: Luci » pn, 30 sty 2012, 15:19

Oprócz questów walki możesz także codziennie prowadzić do 20 bitew wieloosobowych. Klikając na tablice ogłoszeń w tawernie możesz przystąpić do jednej z grup. Jeśli walka nie została jeszcze rozpoczęta to możesz także opuścić daną grupe zamykając tablicę lub opuszczając tawernę. Czas rozpoczęcia bitwy ustala szef grupy (gracz, który utworzył daną grupę), tak więc warto być z nim w kontakcie.

Aby rozpocząć walkę wieloosobową, wybierasz PvE lub PvP i podajesz nazwę. Jesli chcesz zaprosić kilku znajomych do walki, to wpisujesz hasło, które im oczywiscie przekazujesz. W przeciwnym razie, każdy kto przystąpi do grupy będzie mógł wziąć udział w danej bitwie, gdyż nie masz możliwosci wyrzucenia go z grupy. Jeśli jesteś sam w grupie i chcesz ją opuscić, to grupa zostanie usunięta. Jeśli zaś nie jesteś sam w grupie, a chcesz ją opuścić, to ktoś inny zostanie jej szefem.
Zanim rozpoczniesz walkę upewnij się czy wszyscy uczestnicy są do niej przygotowani. Po zakończeniu walki grupa rozwiązuje się automatycznie. Na każdą bitwę musi być tworzony nowy zespół. Jesli Twój zespół jest gotowy do walki, to kliknij na przycisk "grupa gotowa". Następnie możesz wyzwać inne zespoły na pojedynek lub przyjąc wyzwanie.
W nagrodę za walki wieloosobowe otrzymuje się złoto i sławę. Możesz je także zwiększyć za pomocą ulepszeń ze sklepu z ulepszeniami.


PvE, PvP (rodzaje walk wieloosobowych)

PvE (Player versus Environment, gracz vs. otoczenie) jest formą walki, w której bierze udział grupa składająca się z pięciu (lub mniej) graczy, którzy walczą z przeciwnikiem z otoczenia.
Siła (poziom) przeciwnika orientuje się na sile graczy z grupy (między najsilniejszym na najsłabszym graczem), tak więc dany przeciwnik może być dość niebezpieczny dla gracza poczatkującego. Dlatego warto najpierw omówić startegię walki.
Przeciwnik wybiera swoje ofiary losowo, ale może się też zdarzyć, że najsłabszy gracz może zostać zaatakowany dwa razy z zrzędu. Tutaj dość często musisz korzystać z run leczniczych.
W przypadku zwycięstwa wszyscy członkowie grupy otrzymają wynagrodzenie w postaci złota i chwały. Wysokość wynagrodzenia zależne jest od siły (poziomu) przeciwnika.

PvP (Player versus Player) odbywa się w taki sam sposób, z wyjątkiem, że w niej rywalizują ze sobą dwie grupy graczy.

UWAGA: Tawerna dostępna jest od poziomu 2 i zakończeniu 2 questa głównego (od myszy).

FAQ-spis treści

Wróć do „FAQ - Najczęściej zadawane pytania”