Walka, walki

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team
Posty: 3537
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:54

Walka, walki

Postautor: Luci » pn, 30 sty 2012, 15:10

Codziennie możesz prowadzić walki:

Mysz: 1 (losowo, po jednej ze wzrostem poziomów)

Tablica ogłoszeń: 12 dziennie

Walki wieloosobowe: 20 PvE i/lub PvP

Wróżka & żabi król: nieograniczone (płacąc węglem)Czas trwania i wynik walki zależą od następujących czynników:

Siła runy: Standardowo wybiera się na początku walki najmocniejszą z run. W przypadku zmiany runy, staje się ona standardem dla bieżącej walki. Moby reagują na niektóre runy "alergicznie". Zostanie to przedstawione za pomocą małej animacji. Nie musi być to najsilniejsza runa, ale zadaje mimo wszystko najwyższe uszkodzenia.

Precyzja rysunku run: Im wyższa jest precyzja, tym więcej szkód zadaje dana runa przeciwnikowi w zależności od jej siły. Wpływa ona również tak samo na runy lecznicze.

Elementy wyposażenia przynoszące uszkodzenia, uzdrawianie i życie: W zależności od wysokości Twoich wartości, właściwa kombinacja może pomóc wygrać lub szybciej wygrać walkę.

Strategia PvE, PvP: Udana bitwa jest wtedy, gdy wszyscy gracze pozostają jak najdłużej przy życiu. Dlatego też najłatwiej jest silnym (wysoki poziom) graczom, a gracze z niskimi poziomami utrzymują się przy życiu dzięki runom leczniczym.

Tylko spokojnie! Na dole po lewej stronie znajduje się przycisk pauzy, dzięki któremu możesz przerwać na chwilę walkę (zawiesić), (niektóre animacje nadal działają, aż do samego końca). Pole bitwy nie można jednak opuścić. Podczas rysowania run i PvE lub PvP włączenie przerwy nie jest możliwe.


Uwaga: W przypadku gdy podczas walki zamkniesz przeglądarkę, to tym samym przegrywasz walkę.
Uwaga: Nie zdziw się, gdy podczas walki będą spadać z drzew kule ogniste. Jest to runa "meteor" i pochodzi oczywiście z (niewidocznego na zdjęciu) kosmosu.

FAQ-spis treści

Wróć do „FAQ - Najczęściej zadawane pytania”