Runa, runy

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team
Posty: 3537
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:54

Runa, runy

Postautor: Luci » pn, 30 sty 2012, 14:57

Celem rysunku runy jest poprowadzenie wskaźnika myszki tak, aby nie wyjechać poza jasną linię runy. Im dokładniej kierujesz swoją ręką, tym większą osiągniesz precyzję. Poza tym masz, w zależności od zastosowania, od 20 do 30 sekund czasu na narysowanie runy. Nie uda Ci się jej narysować do samego końca, to wynik zostanie skrócony proporcjonalnie o tą nie narysowaną część runy.


Istnieją następujące runy:

Zaklęcie ataku:
Jeśli podczas walki klikniesz na przeciwnika, to zostanie użyta zazwyczaj najsilniejsza lub ostatnio wybrana runa ataku. Ewentualnie możesz także wybrać migającą runę osłabiającą (wcześniej zwana runą alergiczną), która zadaje jeszcze większe szkody mobom /przeciwnikom.

Zaklęcie lecznicze: kliknij na siebie lub na współgracza (PvE, PvP), a następnie możesz wybrać runę leczniczą, która zwraca stracone punkty życia.

W zależności od poziomu możesz zakupić runy w sklepie z runami (w wieży na poddaszu). W księdze run możesz ćwiczyć rysowanie run. Obje te funkcje są zawsze dostępne, nawet jeśli czarodziej np. śpi. Ćwicząc możesz poprawić swoją precyzję.

Runy ataku i lecznicze rysujesz także w celu stymulowania wzrostu roślin na rabatce kwiatowej.

FAQ-spis treści

Wróć do „FAQ - Najczęściej zadawane pytania”