Moby, potwory i trolle

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team
Posty: 3537
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:54

Moby, potwory i trolle

Postautor: Luci » pn, 30 sty 2012, 14:41

Moby to trolle i potwory w grze, z którymi walczysz (questy, PvE). Ich siła zależy od kilku czynników, a tym samym także szkody, które zadają podczas walki.

Wszystkie moby, tak jak i Twój czarodziej, mają swój poziom, który decyduje o ich sile. Ale także i inne atrybuty decydują o ich sile.

Moby są na niektóre runy szczególnie wrażliwe, co jest oczywiście zaletą w walce. Jeśli taka osłabiająca runa znajduje się w księdze run, to rozpoznasz ją podczas walki za pomocą migającej animacji. Może być ona zmieniana podczas walki. Nie musi być ona najmocniejsza, ale w tym przypadku zadaje największe szkody. Wskazane jest, aby posiadać wszystkie rodzaje run odpowiednie dla Twojego poziomu, aby możliwość runy osłabiającej na danego moba była wyższa. Jeśli nie posiadasz runy osłabiającej danego przeciwnika, to runa wyświetlona na samej górze jest najefektowniejsza. Przeciwnicy w questach głównych od myszy nie mają żadnej szczególnej słabości. Przeciwko nim musisz skorzystać zawsze z najsilniejszej runy jaką tylko posiadasz.

Prefiksy "malutki", "doświadczony" i "prastary" dotyczace potworów pokazują ich siłę i zadawane przez nie szkody.

Trolle posiadają dodatkowe prefiksy (np. "głupi", "tłusty", "śmierdzący", itp), lecz nie wpływają one w żadnym stopniu na ich siłę lub życie.

Także wielkość postaci nie ma żadnego wpływu na siłę.

FAQ-spis treści

Wróć do „FAQ - Najczęściej zadawane pytania”