Kwiaty, kwiatowe rabatki, magazyn z kwiatami

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team
Posty: 3537
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:54

Kwiaty, kwiatowe rabatki, magazyn z kwiatami

Postautor: Luci » pn, 30 sty 2012, 14:22

Kwiatowe rabatki
Na rabacie zrywasz kwiaty, za które otrzymujesz bonusy takie jak np. zwiększenie stanu z wartościami lub węgla, a także będą Ci potrzebne do wykonania questów alchemicznych. Do dyspozycji masz w sumie 7 miejsc na kwiaty, z których 3 są bezpłatne. Z 4 pozostałych musisz najpierw przed użyciem usunąć chwasty (jednorazowo).

Po kliknięciu na puste miejsce, możesz wybrać pewny rodzaj kwiatów, który chcesz posadzić lub zdać się na zwykły przypadek.
Posadzone na rabacie sadzonki kwiatów posiadają różne prefiksy, które są wskaźnikiem tempa wzrostu kwatów. Nie są one powiązane z poszczególnym rodzajem kwiatów, lecz pojawiają się losowo i przy każdym rodzaju kwiatów:

* "Ogniste" rosną godzinę, następnie potrzebują ponownej opieki
* "Cierniste" rosną przez 30 minut, dopóki nie potrzebują ponownej pielęgnacji
* "Uschnięte/jałowe" rosną 10 minut, następnie potrzebują ponownej opieki

Poprzez rysowanie run wspierasz wzrost roślin zawsze o 10%. Jeśli nie dokonałeś tego zbyt precyzyjnie, to wzrost roślinki zostanie przerwany na określony czas.
Ścięte kwiaty pojawiają się w Twoim magazynie kwiatowym.
Nawet jeśli jesteś głodny, to nadal możesz pielęgnować lub zrywać kwiaty. Limit wynosi 70%.


Magazyn z kwiatami
Do magazynu dostaniesz się klikając na kwadratową ikonkę z bukietem. Tutaj przechowywane są wszystkie dojrzałe rośliny. Możesz zbierać duże ilości kwiatów jedengo gatunku. Jeśli posiadasz z każdego rodzaju co najmniej jeden kwiatek, to możesz je, jeśli jest taka potrzeba, wymienić na zwiększenie stanu z wartościami lub węgiel lub użyć do wykonania questów alchemicznych. Do wymiany potrzebny jest tylko jeden kwiat (w przypadku questów więcej kwiatów). Nadmiar kwiatów zostanie zachowany. Jeśli stwierdzisz, że brakuje Ci kwiatów w magazynie, to prawdopodobnie rosną sobie one na rabacie.

UWAGA: Kwiatowe rabatki i magazyn dostępne są dopiero po osiągnięciu 7 poziomu i zakończeniu 7 questa (u myszy).

FAQ-spis treści

Wróć do „FAQ - Najczęściej zadawane pytania”