PvP i czerwone potionki

hnoah
Numer GG: Numer GG

PvP i czerwone potionki

Post autor: hnoah » czw, 29 gru 2011, 21:09

Nie wiem, czy moje zdanie jest w tej kwestii odosobnione, ale uważam, że możliwość uleczania się na arenie jest bez sensu. Po pierwsze uważam, że PvP to próba siły, w której można się zmierzyć z innymi graczami pod względem uzbrojenia i zdolności a nie tego, kto ma więcej potów i mniej wyczerpania. Po drugie - a propos wyczerpania - ja najwięcej gram na arenie, kiedy zapełni mi się pasek wyczerpania, żeby jeszcze "dograć", chociaż ostatnio stwierdzam, że nie ma to większego sensu, gdyż większość graczy zamiast grzecznie zebrać po tyłku od lepszego na sam koniec wrzuca pota i wygrywa. Takie walki są bez sensu i nie dają żadnej satysfakcji i żałuję, że nie ma możliwości przerwania walki z taką osobą. Po trzecie, jeśli nie można tego zmienić, fajnie by było mieć możliwość utworzenia sobie listy graczy, którzy walczą honorowo, bądź takich, z którymi nie chce się mieć do czynienia. Szczerze, to wolę zebrać od kogoś kto ma wykupiony za kakao wypasiony ekwipunek, niż cieniasa, który będzie się tak długo leczył, aż umrę ze starości...

patryninho
Nazwa Konta: Brak

Re: PvP i czerwone potionki

Post autor: patryninho » czw, 29 gru 2011, 22:06

Możemy tutaj , na forum zrobić taką listę ;) Ja ostatnio pokonałem cieniasa z Hiszpanii , taki sam level co ja , spotował się 2 razy (co daje +500hp) ! I jeszcze go pokonałem . Na początku wziął też potę na manę , to ja też wziąłem .

@mateusz@

Post autor: @mateusz@ » pn, 2 sty 2012, 20:12

hnoah pisze:Nie wiem, czy moje zdanie jest w tej kwestii odosobnione, ale uważam, że możliwość uleczania się na arenie jest bez sensu. Po pierwsze uważam, że PvP to próba siły, w której można się zmierzyć z innymi graczami pod względem uzbrojenia i zdolności a nie tego, kto ma więcej potów i mniej wyczerpania. Po drugie - a propos wyczerpania - ja najwięcej gram na arenie, kiedy zapełni mi się pasek wyczerpania, żeby jeszcze "dograć", chociaż ostatnio stwierdzam, że nie ma to większego sensu, gdyż większość graczy zamiast grzecznie zebrać po tyłku od lepszego na sam koniec wrzuca pota i wygrywa. Takie walki są bez sensu i nie dają żadnej satysfakcji i żałuję, że nie ma możliwości przerwania walki z taką osobą. Po trzecie, jeśli nie można tego zmienić, fajnie by było mieć możliwość utworzenia sobie listy graczy, którzy walczą honorowo, bądź takich, z którymi nie chce się mieć do czynienia. Szczerze, to wolę zebrać od kogoś kto ma wykupiony za kakao wypasiony ekwipunek, niż cieniasa, który będzie się tak długo leczył, aż umrę ze starości...
Coś takiego jest bardzo wkurzające i wręcz nie do pomyślenia :roll:
Twoje pomysły mi się podobają! :)

EDIT:

Przed chwilą toczyłem walkę z graczem o 3lvl wyższym ode mnie, który użył 3-4 razy eliksiru życia! :x I tak go pokonałem :) (Ja nie użyłem ani jednego! :)

abart79

Post autor: abart79 » sob, 29 mar 2014, 11:47

Ja jestem za,bo kiedyś walczyłem ponad 5 minut z osobom która ciągle się leczyła.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i propozycje”