Jak stworzyć dobra ziemskie - poradnik

Awatar użytkownika
pablobronco
Numer GG: 5094822
Nazwa Konta: pablobronco

Jak stworzyć dobra ziemskie - poradnik

Postautor: pablobronco » pn, 8 kwie 2013, 09:47

Witaj!
Aby stworzyć dobra ziemskie - kliknij na dowolne pole przyległe do twojej wioski (na mapie) - następnie kliknij "zajmij pole" - wyślij min. 10 strażników lub innych żołnierzy - poczekaj kilka godzin (ok 4-5) aż wojsko powróci i gotowe! Dostaniesz wiadomość o fakcie zajęcia ziemi (roszczenia), i teraz klikając na to pole możesz wybudować dobra jakie chcesz ;) Możesz zajmować jednocześnie kilka pol o ile masz tylu strażników lub innych wojaków. Następne dobra nie muszą przylegać do wioski mogą przylegać do już istniejącego dobra ziemskiego.
Moje wskazówki:
1. Nie buduj dóbr dookoła swojej wioski, bo gdy będziesz chciał/a postawić drugą, trzecią i czwartą wioskę w kwadracie to będziesz musiał/a wyburzyć dobro i budować je w innym miejscu.
2. Możesz dla jednej wioski wybudować 4 dobra ziemskie i dobrze przemyśl jakie (nie ma sensu stawiać strażnicy w początkowym stadium gry).
3. Moja rada - buduj dobra powiązane z najlepszym przemysłem : masz 4-5 kopalni kamienia - wybuduj kamieniarza, 4-5 żelaza - postaw hutę itd. Dobra zwiększają PROCENTOWO ( % ) produkcję dlatego najefektywniejsze są przy dużych wydobyciach surowców.
4. Pierwsze dobra zwiększają produkcję danego surowca o 10 %
Mam nadzieję, że pomogłem...
P O W O D Z E N I A !

lorak
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Re: Jak stworzyć dobra ziemskie - poradnik

Postautor: lorak » ndz, 4 sie 2013, 09:33

będziesz musiał/a wyburzyć dobro

Niestety nie zastosowałem się w pełni do punktu pierwszego związku z czym mam pytana:
1) jak można wyburzyć dobo ziemskie by móc wybudować wioskie ?
2) jak można zrezygnować z zajętego obszaru (rozszczenia), który jeszcze nie został zabudowany (nie ma jeszcze wzniesionej wioski lub dobra ziemskiego)?

z góry dziękuję za pomoc

Wróć do „Pomoc dla początkujących graczy”