Wycena kart

Dyskusje
Awatar użytkownika
ciotka
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: greennoodle

Wycena kart

Post autor: ciotka » czw, 31 maja 2012, 07:07

Wiecie co? Gra idzie do przodu i jest coraz większa rozbieżność poziomów wśród graczy, a oczywiście Ci z wysokim poziomem zdołali uzbierać już niektóre wartościowe rzeczy przez co wartość kart na giełdzie się zmienia. Osobiście już się czasami gubię przy składaniu lub otrzymywaniu ofert i oczywiście kieruję się indywidualnymi potrzebami i np. niektóre rzeczy są mi zbędne i mogę je oddać za tańsze karty.

Chciałabym zaproponować, aby w tym wątku wymieniać się doświadczeniami na temat wymian, które ostatnio przeprowadziliście i otrzymaliście coś, co się dla was liczyło i co wam schodzi, aby pomóc sobie nawzajem, przez co inni gracze być może skorzystają, widząc za co dana karta schodzi dobrze i na co jest popyt.

Mi np. nie idzie zdobywanie wielbłąda przez wymianę i mimo, że mam 34lvl to tylko jednego udało mi się uzbierać i to głównie z losowania. Dwa razy mi się udało wymienić za coffee-to-go średni, ale to chyba najzwyklejszy fart, bo była to oferta widoczna dla wszystkich, jeszcze przed wprowadzeniem zmian do giełdy. Łosia przez wymianę udało mi się dostać dopiero, gdy wystawiłam pandę. Zastanawia mnie też czy udaje się wam pozbyć takich kart jak żółw czy paw, nie wiem czy w ogóle jest chociaż minimalny popyt na nie.

Proszę o nie proponowanie wymiany w tym wątku,bo do tego jest specjalny dział tu: http://forum.pl.upjers.com/viewforum.php?f=174
Ostatnio zmieniony czw, 31 maja 2012, 20:00 przez ciotka, łącznie zmieniany 1 raz.

Hiyomito
Nazwa Konta: Brak

Re: Wycena kart

Post autor: Hiyomito » czw, 31 maja 2012, 08:15

Ja wczoraj zdobyłam dwa łosie za zabawki duże. Teraz szukam żyrafy i pandy dużej, ale nie wiem za co one schodzą. Paw i żółw pewnie tylko zejdą za roślinki bądź dekoracje. Są zbyt tanie, żeby dawać za nie coś lepszego. Także zauważyłam, że dosyć trudno zdobyć wielbłądy mimo, że są dosyć tanie (jak na cenę za diamenty). Pewnie dlatego jest taki popyt na nie, bo są potrzebne do zadania.

Awatar użytkownika
selord666
Nazwa Konta: Brak

Post autor: selord666 » czw, 31 maja 2012, 08:30

Potwierdzam, najtrudniej było zdobyć karty wielbłąda. Za wielbłąda oddawałam zwierzęta o wiele cenniejsze, takie jak: pantera, krokodyl czy nawet słoń. Za to łosie można wymieniać na pandy, a pandy za łosie - transakcja działa w dwie strony i sądzę, że jest najbardziej opłacalna. Zwierzęta z czwartego poziomu dostępne za zoodolary np. koala, bizon czy koń są o wiele mniej wartościowe niż te, dostępne za diamenty. Można je wymieniać na rośliny, ozdoby czy stoiska.
...to tu gdzie jestem nie ma słońca
gdzieś tam też mieszkają chwile te najlepsze...

Awatar użytkownika
violet
Nazwa Konta: violet

Post autor: violet » czw, 31 maja 2012, 11:04

ja ostatnio nie miałam czasu na umawianie się na wymianę więc żeby sukces z wymianami się nabijał wystawiałam karty mi niepotrzebne za dowolną z tego samego poziomu... i nie uwierzycie jakie było moje zdziwienie gdy za jakies drzewo z 3 poziomu dostałam słonia, takie miałam oczy :arrow: O_O
Żółwie, strusie, pawie zawsze mi dobrze schodzą bo są potrzebne osobom z niższym poziomem, zazwyczaj wymieniam je za jakieś droższe roślinki czy tańsze wypatrzenie wybiegów, w ogóle wydaje mi się że gracze z niższymi poziomami małą wagę przykładają do korytek zabawek itp. więc oddają je za tanie zwierzaki.
Zmieniłam zdanie :) przyjmuję do znajomych na czas wymiany kart :)

"Piszę, czytam i palę, wciąż mam oczy niebieskie,
Lecz to wszystko tylko siłą rozpędu..."

Awatar użytkownika
poiu13
Moderator
Nazwa Konta: poiu13
Kontakt:

Post autor: poiu13 » czw, 31 maja 2012, 11:12

Ja też jak składałam swoje wielbłądy do zadania to oddawałam za nie "lepsze" karty - oddałam chyba 2 lub 3 pantery, 2 krokodyle i słonia, resztę udało mi się jakoś uzbierać. Duży problem miałam też z panterami - dwie karty udało mi się szczęśliwie wymienić wystawiając koalę za panterę, ale reszta to była mozolna zbieranina :x I też w większości za dużo droższe zwierzęta jak krokodyle czy słonie.
Na początku bardzo chodliwe były też duże stoiska, szczególnie zabawki i pamiątki, w tej chwili zalegają, czasami je wymieniam na jakieś wyposażenie wybiegu np. zabawkę sawanna.
Złota kula czy oaza kwiatowa, które na początku cieszyły się sporą popularnością są w tej chwili w zasadzie bezwartościowe.
Za to fajne oferty z reguły można otrzymać za domek skały, który teoretycznie jest dość tani, ale rzadko spotykany ;)
Masz ciekawy, dopracowany pomysł na konkurs? Zapraszam na PW :D
ObrazekFarmerskie poszukiwaniaObrazek

Awatar użytkownika
ciotka

Post autor: ciotka » czw, 31 maja 2012, 11:33

poiu13 pisze:Za to fajne oferty z reguły można otrzymać za domek skały, który teoretycznie jest dość tani, ale rzadko spotykany ;)
No właśnie ja ostatnio wystawiłam bajorko sawanna za domek skały, zeszło mi chyba tego samego dnia, ale nie od razu. Swoją drogą domek las też wciąż jest dość wysoko w rankingu, a jest jeszcze tańszy.
A o tych kulach i oazach to mi tu nie mówcie. Swego czasu jak wyrzucałam to za losową kartę to ciągle dostawałam mały plac zabaw i oszaleć można było XD

Myślę też, że teraz będzie wielkie bum na lamy.

Awatar użytkownika
violet

Post autor: violet » czw, 31 maja 2012, 11:37

ja też chcę lame złapać bo mam jedną za diamenty i jej samotnie, ja tam nawet się ciesze jak za dziadostwo jakieś krzoki dają mi plac zabaw stawiam go zgarniam kilka punktów i sprzedaje ;P

Awatar użytkownika
ciotka

Post autor: ciotka » sob, 2 cze 2012, 10:28

A wymienialiście się już może nowymi, letnimi roślinami i ozdobami? Zastanawia mnie czy zdobyliście już lub oddaliście dużą palmę, bo to dopiero co weszło do obiegu, więc pewnie jest jeszcze mało. No i jak spryciarze zdobywają lamę?

Awatar użytkownika
violet

Post autor: violet » sob, 2 cze 2012, 11:14

palmy jeszcze nie widziałam na oczy :( w sumie karty lamy też.. no ale cierpliwości może się uda ;)

ostap
Nazwa Konta: ostap

Post autor: ostap » śr, 20 cze 2012, 14:33

własnie trafiłem liska polarnego, cena karty to 3.333 ZD, co za niego mozna dostać?

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim co dotyczy MyFreeZoo”