Czarnoksiężnik/ Czarnoksiężnik wojownik

Tutaj znajdziecie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.
Przed zadaniem pytania na forum zachęcamy do zajrzenia najpierw tutaj.
Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team
Posty: 3116
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:53

Czarnoksiężnik/ Czarnoksiężnik wojownik

Post autor: tiefling » śr, 21 maja 2014, 17:05

Czarnoksiężnicy

Obrazek


Czarnoksiężnicy to aroganccy intelektualiści, którzy zbyt często zajmują się ciemnymi mocami. Ciągle trzymają nos w książkach i gromadzą wiedzę. W tym celu potrzebują jednakże wielką, nowoczesną bibliotekę oraz wygodne pulpity do czytania.

Czarnoksiężnicy najlepiej czują się w bibliotece. Jeśli czarnoksiężnik jest zadowolony, otrzymuje dobre jedzonko przy specjalnym stole, to nieustannie zajmuje się badaniem wciąż to nowych rzeczy. Czarnoksiężnicy chętnie spożywają posiłki przy stole jadalnym poziom 3.
Czarnoksiężnika potrzebujesz w pierwszej kolejności do produkcji wiedzy. Bez wiedzy nie możesz niestety badać swoich przedmiotów.

Czarnoksiężnik wojownik

Czarnoksiężnik wojownik robi duże szkody na dystans, ale sam niestety niewiele wytrzymuje. Zwiększa on szansę na ciosy krytyczne przeciwników u sąsiadujących potworów o 10%. Ponadto może on leczyć sąsiadujące potwory, aby mogły jeszcze więcej wytrzymać.
W sali treningowej czarnoksiężnik potrzebuje przeciętną ilość miejsca.

Nawet jeśli żołd nie jest opłacony wojownicy nie opuszczają dungeonu.
Jeśli żołd nie zostanie w terminie opłacony, nad głową takiego wojownika pojawia się pin informujący o braku opłaty i NPC jest nieaktywny, czyli na przykład nie trenuje itp. a jedynie wałęsa się bez celu po katakumbach. Bez opłacenia żołdu i dodatkowej opłaty za walkę wojownika nie można wystawić do walki.
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „FAQ - Często zadawane pytania”