Umowy

lisz555
Nazwa Konta: lisz555

Umowy

Postautor: lisz555 » czw, 21 lip 2011, 22:03

Mam pytanie odnośnie umów dotyczących rybek np.
Gracz do mnie pisze żebym mu sprzedał jakąś rybkę,jest taka możliwość bym dał mu ofertę np. 4 jakieś tam rybki za tyle i tyle pieniędzy?

Awatar użytkownika
jakuszewa

Re: Umowy

Postautor: jakuszewa » czw, 21 lip 2011, 22:05

Niestety nie ma takiej możliwości. Póki co umowy nie zostaną wprowadzone do gry.
Na tą chwilę możecie się jedynie "umówić" na spotkanie na targu. W jednym czasie, Ty wystawiasz, On kupuje.

Pozdrawiam!

lisz555
Nazwa Konta: lisz555

Postautor: lisz555 » pt, 22 lip 2011, 11:46

A jest możliwość by taka opcja została dodana w najbliższym czasie?

Awatar użytkownika
Sheandoah
Numer GG: Numer GG

Postautor: Sheandoah » pt, 22 lip 2011, 13:46

lisz555 pisze:A jest możliwość by taka opcja została dodana w najbliższym czasie?

Witam

Niestety nie, tu poczytaj:

viewtopic.php?f=48&t=497&hilit=umowy

Pozdrawiam
Wigwamy Indian na jej brzegach, Away, gdy czółno mknie poprzez nurt Missouri.
O Shenandoah, jej imię było, i nie wiedziała, co to miłość.
O, Shenandoah... córko księżyca!

szanta kabestanowa
Aquarium- Sheandoah

Terraver

Postautor: Terraver » pt, 22 lip 2011, 22:40

Sheandoah pisze:Niestety nie, tu poczytaj:

Nie do końca podałaś trafne źródło. Pomysł dotyczył utworzenia działu na forum pt: "umowy", zaś nie umów w grze. Jak wypowiedział się moderator w tej kwestii: Po przedyskutowaniu tego pomysłu doszliśmy do wniosku że takiego działu na forum nie będzie dopóki w grze nie zostaną wprowadzone umowy, ale to czy będą czy nie to już inna kwestia.
Tak więc można wywnioskować, że szansa jakaś istnieje na ich wprowadzenie...

Awatar użytkownika
Sheandoah

Postautor: Sheandoah » sob, 23 lip 2011, 22:50

Terraver pisze:
Sheandoah pisze:Niestety nie, tu poczytaj:

Nie do końca podałaś trafne źródło. Pomysł dotyczył utworzenia działu na forum pt: "umowy", zaś nie umów w grze. Jak wypowiedział się moderator w tej kwestii: Po przedyskutowaniu tego pomysłu doszliśmy do wniosku że takiego działu na forum nie będzie dopóki w grze nie zostaną wprowadzone umowy, ale to czy będą czy nie to już inna kwestia.
Tak więc można wywnioskować, że szansa jakaś istnieje na ich wprowadzenie...

Gdzie widzisz aby lisz555 podał/a że chodzi o forum? Zastanów się czasem co piszesz.
Może chodzić o jedno i o drugie a w tym przypadku bardziej prawdopodobne jest, że chodzi o umowy w grze tak jak to mają inne gry Upjers. Dlatego podałam temat, w którym jest napisane o dziale i, że nie zostanie wprowadzony gdyż nie ma umów.

Pozdrawiam

szanta kabestanowa
Aquarium- Sheandoah

Terraver

Postautor: Terraver » sob, 23 lip 2011, 23:12

Sheandoah pisze:Gdzie widzisz aby lisz555 podał/a że chodzi o forum? Zastanów się czasem co piszesz.
Może chodzić o jedno i o drugie a w tym przypadku bardziej prawdopodobne jest, że chodzi o umowy w grze tak jak to mają inne gry Upjers. Dlatego podałam temat, w którym jest napisane o dziale i, że nie zostanie wprowadzony gdyż nie ma umów.

Oj, ludzie, ludzie... Czasem tak mi brak tej emotki, co wali ile siły w mur...
Po pierwsze - skoro chcesz prowadzić dyskusje - zapraszam na PW.
Po drugie - zadbaj o nieco odpowiedniejszy ton.
A po trzecie - oczywiście, że chodziło mu o grę, a nie o forum. Przeczytaj proszę z uwagą, włącznie z moim postem.
A Ty podałaś link do tematu, który mówił: "nie będzie działu, bo nie ma umów", zaś nie mówił: "umowy nie zostaną wprowadzone" - wręcz przeciwnie - moderator poWolny nie wyklucza wprowadzenia umów, jak to napisał w swoim poście. Szanse więc są i nie wprowadzaj proszę w błąd użytkownika - jako że pomysł miałby być rzekomo odrzucony.

A na przyszłość, nie rzucaj się tak od razu - lepiej przeczytaj moją wypowiedź do końca.
Mam wrażenie, że "przeleciałaś" ją tylko wzrokiem i na tym jej lektura się zakończyła ze stwierdzeniem, iż racji nie mam.

W razie dalszych uwag / chęci do dyskusji zapraszam na PW.

Awatar użytkownika
Sheandoah

Postautor: Sheandoah » ndz, 24 lip 2011, 00:20

Terraver pisze:
Sheandoah pisze:Gdzie widzisz aby lisz555 podał/a że chodzi o forum? Zastanów się czasem co piszesz.

Oj, ludzie, ludzie... Czasem tak mi brak tej emotki, co wali ile siły w mur...
Po pierwsze - skoro chcesz prowadzić dyskusje - zapraszam na PW.
Po drugie - zadbaj o nieco odpowiedniejszy ton.
A po trzecie - oczywiście, że chodziło mu o grę, a nie o forum. Przeczytaj proszę z uwagą, włącznie z moim postem.
A Ty podałaś link do tematu, który mówił: "nie będzie działu, bo nie ma umów", zaś nie mówił: "umowy nie zostaną wprowadzone" - wręcz przeciwnie - moderator poWolny nie wyklucza wprowadzenia umów, jak to napisał w swoim poście. Szanse więc są i nie wprowadzaj proszę w błąd użytkownika - jako że pomysł miałby być rzekomo odrzucony.

A na przyszłość, nie rzucaj się tak od razu - lepiej przeczytaj moją wypowiedź do końca.
Mam wrażenie, że "przeleciałaś" ją tylko wzrokiem i na tym jej lektura się zakończyła ze stwierdzeniem, iż racji nie mam.

W razie dalszych uwag / chęci do dyskusji zapraszam na PW.

Bardzo proszę abyś stosował się do tematu i przestał mnie pouczać, nie musisz ciągle odpowiadać na każdy mój post skoro widzisz, że odpowiedź jest już udzielona.
Napisałam i podałam to co uznałam za stosowne i co może być pomocne w temacie aby Użytkownik mógł głębiej zapoznać się z tematem.

Pozdrawiam

Moderator mag:

Dalszą dyskusję proszę prowadzić na pw. Zamykam wątek. Pozdrawiam

szanta kabestanowa
Aquarium- Sheandoah

Wróć do „Pomoc dla początkujących”