rybki premium

Awatar użytkownika
matysiaczek
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: mnbv

rybki premium

Post autor: matysiaczek » śr, 20 lip 2011, 07:51

zwykłe rybki są potrzebne do questów dnia, do questów z konkretnym poziomem. A do czego potrzebne są rybki premium? Tzn czy na cos komuś przyda się rybon faraon wyciągnięty do poziomu 10 czy 30? ()

Awatar użytkownika
victoria

Re: rybki premium

Post autor: victoria » śr, 20 lip 2011, 08:10

Witaj matysiaczek,

Poziomując rybki otrzymujesz punkty, co za tym idzie szybciej awansujesz na kolejny poziom.
Poziom rybki nic nie zmienia, nie zmienia jej zachowania, koloru itd. jedynie czasami mogą być wymagane większe poziomy do questów, klientów. Dodam, że z czasem rybki rosną, stają się większe.
Niestety, lub stety rybki premium nie są wymagane do questów. Tak więc levelowanie rybek premium leży tylko w Twoim guście, lecz pamiętaj, klienci często oczekują rybek premium, które spełniają wymagania levelowe przedstawione na liście zakupów.

Pozdrawiam
ObrazekObrazekObrazek
Wybacz jesli moj post nie posiada polskich znakow, czesto nie mam dostepu do komputera z polska klawiatura.

Awatar użytkownika
matysiaczek

Post autor: matysiaczek » śr, 20 lip 2011, 08:50

czyli rozumiem że jedyna opcja i nadzieja w tym że do posiadacza konta premium przyjdzie klient, który zapragnie faraona o poziomie 10 i posiadacz konta premium kupi takowego faraona ode mnie?

Awatar użytkownika
victoria

Post autor: victoria » śr, 20 lip 2011, 08:53

matysiaczek pisze:czyli rozumiem że jedyna opcja i nadzieja w tym że do posiadacza konta premium przyjdzie klient, który zapragnie faraona o poziomie 10 i posiadacz konta premium kupi takowego faraona ode mnie?
Tak, chyba, że wcześniej Ty sprzedaż faraona klienteli :)
ObrazekObrazekObrazek
Wybacz jesli moj post nie posiada polskich znakow, czesto nie mam dostepu do komputera z polska klawiatura.

Awatar użytkownika
matysiaczek

Post autor: matysiaczek » śr, 20 lip 2011, 08:57

do mnie klienci proszący o rybki premium nie przychodzą - pewnie dlatego że nie mam premium ;)

dzięki, pozdrawiam, do zamknięcia

shak2017

Post autor: shak2017 » śr, 20 lip 2011, 09:35

to konto jest zbyt drogie...

Zablokowany

Wróć do „Pomoc dla początkujących”