ikony

jakub001
Numer GG: Numer GG

ikony

Post autor: jakub001 » pt, 15 lip 2011, 19:16

pod akwarium mam listę przyjaciół prawie każdy ma fajną buźkę czy ktoś może mi powiedzieć jak ustalić to u siebie. :cry: :) :D

tak samo jest na forum .

jak zrobić blog.

Terraver

Re: ikony

Post autor: Terraver » pt, 15 lip 2011, 19:32

Awatar w grze ustawiasz klikając w porter w ramce nad grą ("profil"). Za pomocą strzałek w lewo / prawo szukasz w grze awatara dla siebie.

Wgrywania awatara na forum :arrow: http://www.forum.wolnifarmerzy.pl/viewt ... 23&t=47881

Jak zrobić blog... najlepiej wpisać temat w google, bo ani linka do serwisu, na którym można założyć blog, ani innych szczegółów na forum podawać nie można. Podpowiem, że warto poszukać czegoś na temat blogspot ;)

Awatar użytkownika
jakuszewa

Re: ikony

Post autor: jakuszewa » pt, 15 lip 2011, 19:34

Po pierwsze - nie ten dział. Przeniosłam do pomocy dla początkujących.
jakub001 pisze:pod akwarium mam listę przyjaciół prawie każdy ma fajną buźkę czy ktoś może mi powiedzieć jak ustalić to u siebie.
Musisz wejść w profil (ta ramka przy Twoich statystykach). W profilu natomiast po lewej stronie, pod nazwą Twojego konta, meilu i haśle masz możliwość wybrania swojej buźki profilowej.
jakub001 pisze:tak samo jest na forum .
Wchodzisz w Panel Użytkownika (Górne menu), z opcji po lewej stronie wybierasz zakładkę Profil, a następnie Avatar.
Ustawiając avatar musisz pamiętać o ograniczeniach, jakimi są - Maksymalne rozmiary; szerokość: 120 pikseli, wysokość: 120 pikseli, wielkość pliku: 21.62 KiB.
jakub001 pisze:jak zrobić blog.
Każdy może zrobić blog wg własnego uznania. Możesz skorzystać z różnych dostępnych serwisów blogowych, albo samodzielnie stworzyć stronę od podstaw. By dowiedzieć się na temat tworzenia blogów więcej, zapraszam do pierwszej lepszej wyszukiwarki, za pomocą której znajdziesz wiele stron poświęconych blogowaniu.

Pozdrawiam!

Moderator jakuszewa:

Esz... Wyprzedziłeś mnie Arku... ;)

Zablokowany

Wróć do „Pomoc dla początkujących”