Wiek rybek

Oceania
Numer GG: Numer GG

Wiek rybek

Postautor: Oceania » sob, 2 lip 2011, 14:55

Witam. Jakie ma znaczenie wiek rybek i od czego on zależy?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
hokeista00

Re: Wiek rybek

Postautor: hokeista00 » sob, 2 lip 2011, 15:41

W FAQ masz wszystko dokładnie opisne.

Oceania

Postautor: Oceania » sob, 2 lip 2011, 16:27

Szukałam ale nie znalazłam odpowiedzi. Mnie interesuje wiek a nie level rybki. Niektóre maja np. 2 dni i 3 godz. Chyba to nie są rybki z hodowli graczy. Poza tym, czy istnieje granica wieku.

Awatar użytkownika
jakuszewa

Postautor: jakuszewa » czw, 7 lip 2011, 22:06

Na tą chwilę wiek rybki nie ma żadnego znaczenia. Od czego on zależy? Najprostsza odpowiedź jaka mi przychodzi do głowy to, że od jej wieku...
Kiedy kupujemy rybkę w Aqua shopie, jej wiek jest wyzerowany. Podobnie jest z wyhodowanymi rybkami, kiedy doczekamy się potomstwa, jego wiek wynosi 0 d. 0 godz. 0 min. Zarówno od wyhodowania, jak i od kupna zaczyna się naliczać czas, czyli wiek rybki.
Rybki, które łowimy są zarówno na różnym poziomie, jak i w różnym wieku. To natomiast warunkuje przypadek, ponieważ parametry złowionych rybek nie są z góry ustalone.

Na tą chwilę nie jestem w stanie stwierdzić, czy w przyszłości wiek rybki będzie miał jakieś znaczenie, czy będziemy potrzebować rybek w określonym wieku np. do rozwiązywania któregoś z questów. Nic mi na ten temat nie wiadomo, jednak nie mogę zapewnić, że w dalszym etapie gry takowa zmiana nie nastąpi. Gra jest nowa, a co za tym idzie ciągle na etapie wprowadzania aktualizacji.
Na tą chwilę jest to taką samą opcją jak możliwość nazywania swoich rybek, ot tak dla czystej przyjemności - "Moja rybka ma na imię Hela i ma już 5 dni!"

Pozdrawiam serdecznie!

Wróć do „Pomoc dla początkujących”