Odnośnie listy questów >>

kosaqq
Numer GG: Numer GG

Odnośnie listy questów >>

Postautor: kosaqq » śr, 29 cze 2011, 23:54

Odnośnie listy questów to podawane na listy forum listy nie zgadzają się z rzeczywistością.Były one zgodne do +/- 40 questu a dalej to przynajmniej w moim przypadku mam teraz inne niż podajecie.Dla przykładu:
"Quest: #60
Wystawa akwariów już jutro, a moje wciąż są zarośnięte glonami, popatrz tylko ...do tego wszystkiego moja czyszczotka jest w naprawie. I co ja teraz mam zrobić? Czy mogę liczyć na Twoją pomoc?
"
Więc raczej podawanie tych list jest wprowadzaniem graczy w błąd,chyba że każdy świat ma inne questy to wtedy dobrze by było zaznaczyć dla którego są one świata,ja gram na trzecim :)

Awatar użytkownika
poWolny
Numer GG: Numer GG

Re: Odnośnie listy questów >>

Postautor: poWolny » czw, 30 cze 2011, 00:37

Trafna uwaga, z informacji jakie uzyskałem wynika, iż rodzaje Questów są losowe, w pojęciu, że nie ma szczególnej listy, działa to na zasadzie że pierwsza osoba wykonująca dany Quest wyznacza jego rodzaj dla innych, innymi słowy na serverze x pierwszy w rankingu Questów jest gracz y to on ustala rodzaj danego Questa, który następnie muszą wykonać inni.

Dopytam się o szczegóły, jeśli rzeczywiście sprawa wygląda tak jak się przedstawia - nie ma najmniejszego sensu prowadzić wątek z listą Questów.

Pozdrawiam
poWolny
Formularz kontaktowy Upjers :arrow: http://support.upjers.com/neo/index.php

Awatar użytkownika
jakuszewa

Re: Odnośnie listy questów >>

Postautor: jakuszewa » czw, 7 lip 2011, 23:15

Szczegóły dotyczące problemu z listą questów zostały przedstawione w poniższym wątku.
:arrow: viewtopic.php?f=23&t=739&start=10

Pozdrawiam!

Wróć do „Pomoc dla początkujących”