Darmowe monety są oszustwem

Earher
Numer GG: Numer GG

Darmowe monety są oszustwem

Postautor: Earher » śr, 29 cze 2011, 09:36

Darmowe monety za pomocą SponsorPay!
Czym jest SponsorPay?

Zamiast kupować monety za realną gotówkę możesz je również otrzymać za wykonanie dla nas pewnych czynności (np. za wypełnienie ankiety, udział w grach, próbne członkostwo itp.) W zależności od tego co robisz, możesz otrzymać różną ilość darmowych monet. Aby zobaczyć wszystkie możliwości uzyskania monet za darmo, kliknij na ten znak:

Z przykrością stwierdzam, iż za te "super" zlecenia nie dostałem monet, zrobiłem dwa zlecenia i po jednym dniu czekania Coinsów dalej nie ma. Moim zdaniem to jest oszustwo i tyle, w dodatku także naciąganie na kasę w większości zleceń, trzeba wysłać sms'a itd.

To jedne z zleceń, które wykonałem, zrobiłem wszystko jak trzeba, potwierdziłem udział e-mailem aktywującym i nic. Miały być Monety w 2 godziny, ale stan od wczoraj się nie zmienił:

Spoiler:

Nie ma sensu robić tego syfu. Wam też nie przychodzą monety za to .?

Awatar użytkownika
matysiaczek
Nazwa Konta: mnbv

Re: Darmowe monety są oszustwem

Postautor: matysiaczek » śr, 29 cze 2011, 10:14

ja do tej pory nie zawiodłam się na ofertach "free"

za to EMPIK mnie wystawił, tym bardziej jest to żałosne, że trzeba było zdjęcia wywołać u nich (i tak miałam to zrobić, niekoniecznie w EMPIKU), czyli oferta nie była czysto "free"

Awatar użytkownika
victoria

Re: Darmowe monety są oszustwem

Postautor: victoria » śr, 29 cze 2011, 10:24

Witaj,

Darmowe monety sa najszczesciej dodawane do roznego rodzaju czynnosci, jak zakup biletu samolotowego, czy na przyklad wywolanie zdjec.
Czasami mozemy znalezc oferty typu 'wypelnienie ankiety' takiego rodzaju oferty sa w 100 % darmowe.

Ja, czy jakis inny moderator nie mamy wplywu na czas dotarcia monet, mi osobiscie przyszly po jednym tygodniu.
Polecam uzbroic sie w cierpliwosc i nie zakladanie takiego rodzaju tematow.

Dodatkowo, takie problemy i zazalenia prosze zglaszac w supporcie lub w odpowiednim dziale.

Pozdrawiam + zamykam watek,
victoria
ObrazekObrazekObrazek
Wybacz jesli moj post nie posiada polskich znakow, czesto nie mam dostepu do komputera z polska klawiatura.

Wróć do „Pomoc dla początkujących”