mam dwa pytania...

klaudola
Numer GG: Numer GG

mam dwa pytania...

Post autor: klaudola » ndz, 26 cze 2011, 16:54

mam dwa pytania.....
1. jeśli już zrobi się reklamę na swoim blogu to jak można kogoś powiadomić by dostać monetę?

2. jak można szybko zmienić adres e-mile?
niechcący w tej grze jedną złą cyfrę podałąm i chciałabym zmienić adres e-mile....lecz ta osoba już potwierdziła adres e-mile i boje się że mi wejdzie i ukradnie konto.. :?

bardzo proszę o odpowiedz..... będę bardzo wdzięczna

Awatar użytkownika
victoria

Re: mam dwa pytania...

Post autor: victoria » ndz, 26 cze 2011, 21:25

Witaj,

Aby skontaktować się z supportem gry musisz kliknąć w ten link : http://support.upjers.com/neo/index.php
następnie opisać swój problem i wysłać tzw. ticket.

Aby zmienić adres e-mail, musisz wejść w edytor profilu i podać nowy adres, następnie zatwierdzić wpisując hasło.

Pozdrawiam.
ObrazekObrazekObrazek
Wybacz jesli moj post nie posiada polskich znakow, czesto nie mam dostepu do komputera z polska klawiatura.

Terraver

Post autor: Terraver » ndz, 26 cze 2011, 21:41

victoria pisze: Aby zmienić adres e-mail, musisz wejść w edytor profilu i podać nowy adres, następnie zatwierdzić wpisując hasło.
Hmm.. A jak ten nowy adres podać? Szczerze powiedziawszy - nie wiem. Widzę tylko swój obecny, potwierdzony e-mail bez jakiekolwiek możliwości jego edycji.

Awatar użytkownika
victoria

Post autor: victoria » ndz, 26 cze 2011, 22:08

Terraver pisze:
victoria pisze: Aby zmienić adres e-mail, musisz wejść w edytor profilu i podać nowy adres, następnie zatwierdzić wpisując hasło.
Hmm.. A jak ten nowy adres podać? Szczerze powiedziawszy - nie wiem. Widzę tylko swój obecny, potwierdzony e-mail bez jakiekolwiek możliwości jego edycji.
Oj, wybacz, kierowałam się innymi grami typu WF, ZW.. Przepraszam za wprowadzenie w błąd..
ObrazekObrazekObrazek
Wybacz jesli moj post nie posiada polskich znakow, czesto nie mam dostepu do komputera z polska klawiatura.

Awatar użytkownika
Stokrotkania
Numer GG: Mogę podać przez PW
Kontakt:

Post autor: Stokrotkania » pn, 27 cze 2011, 13:07

klaudola pisze:...
2. jak można szybko zmienić adres e-mile?
niechcący w tej grze jedną złą cyfrę podałąm i chciałabym zmienić adres e-mile....lecz ta osoba już potwierdziła adres e-mile i boje się że mi wejdzie i ukradnie konto.. :?

bardzo proszę o odpowiedz..... będę bardzo wdzięczna
W grze nie ma opcji zmiany e-mailu, proponuje kontakt z supportem.
DZIĘKUJE

Zablokowany

Wróć do „Pomoc dla początkujących”