Strona 1 z 1

Karmienie rybek

: czw, 23 cze 2011, 16:34
autor: cin123
Witam. Czy da się karmić rybki przyjaciół z ich drugiego (trzeciego, itd.) akwarium ?

Re: Karmienie rybek

: czw, 23 cze 2011, 16:49
autor: Terraver
Da się jedynie karmić rybki umieszczone w akwarium pokazowym.
Akwarium pokazowym zaś może być dowolne akwarium, jednocześnie jednak może być ustawione tylko jedno akwarium dostępne dla innych graczy - nie można więc karmić rybek w więcej niż jednym akwarium.

Karmienie rybek

: czw, 23 cze 2011, 20:54
autor: cin123
Jeszcze jedno pytanie odnośnie karmienia rybek. Jeżeli mam możliwość 5 razy nakarmić rybki przyjaciela to zauważyłem że jeżeli nakarmię np. podwodnego sprzątacz jeden raz po czym wyjdę z akwarium przyjaciela i ponownie wejdę i nakarmię tą samą rybkę i ponownie zrobię tak pozostałe 3 razy (razem 5 razy, każdy raz osobne otworzenie akwarium jednego, tego samego przyjaciela) to nalicza mi to osobno w osiągnięciach (5 na 25 ryb, a to tylko z jednej rybki), czy jest to legalne a może jest to błąd ?

Re: Karmienie rybek

: pt, 24 cze 2011, 09:23
autor: mag
Tu chodzi ogólnie o karmienie, zazwyczaj nie masz wpływu na to, która rybka weźmie pokarm. Masz jeszcze drugi rodzaj osiągnięć, gdzie musisz nakarmić daną ilość konkretnej odmiany.

Re: Karmienie rybek

: pt, 24 cze 2011, 15:07
autor: cin123
W tym karmieniu chodziło mi właśnie o rybki konkretnej odmiany. Można nagiąć trochę to z wpływem na to która rybka weźmie pokarm, gdyż jak ponownie wejdziemy w akwarium przyjaciela (np. wchodzimy do Rybiraju i ponownie klikamy na kumpla) to za każdym razem rybki ustawione są inaczej, klikamy na akwarium tak długo aż dana rybka będzie przy powierzchni i sypiemy przy niej pokarm. Dzięki temu zrobiłem osiągnięcie z rybką Elwis, kolega miał jedną taką rybkę a ja wykonałem osiągnięcie w ciągu dwóch dni.

Re: Karmienie rybek

: śr, 6 lip 2011, 08:26
autor: gonzo
Witam, odnośnie karmienia mam inne pytanie. Mam w magazynie 3 rodzaje karmy, w tym jedną lepsza. Chcę nią karmić moje wyjątkowe okazy. Jednak na dole akwarium pokazuje się tylko ta najlepsza karma. Myslałam, że mogę zmienic kolejność w magazynie, ale to nic nie daje. Ciągle nie mam wyboru, którą karmę użyję. Taki wybór jest podczas połowu. Można wybrać przynętę, ale karmy nie umiem, albo nie wiem, jak to zrobic. Proszę o pomoc.
Dziękuję :)

Re: Karmienie rybek

: śr, 6 lip 2011, 10:54
autor: victoria
Niestety nie mamy wyboru karmy, zawsze wyswietla sie najlepsza :)