Karmienie rybek

cin123
Numer GG: Numer GG

Karmienie rybek

Postautor: cin123 » czw, 23 cze 2011, 16:34

Witam. Czy da się karmić rybki przyjaciół z ich drugiego (trzeciego, itd.) akwarium ?

Terraver

Re: Karmienie rybek

Postautor: Terraver » czw, 23 cze 2011, 16:49

Da się jedynie karmić rybki umieszczone w akwarium pokazowym.
Akwarium pokazowym zaś może być dowolne akwarium, jednocześnie jednak może być ustawione tylko jedno akwarium dostępne dla innych graczy - nie można więc karmić rybek w więcej niż jednym akwarium.

cin123

Karmienie rybek

Postautor: cin123 » czw, 23 cze 2011, 20:54

Jeszcze jedno pytanie odnośnie karmienia rybek. Jeżeli mam możliwość 5 razy nakarmić rybki przyjaciela to zauważyłem że jeżeli nakarmię np. podwodnego sprzątacz jeden raz po czym wyjdę z akwarium przyjaciela i ponownie wejdę i nakarmię tą samą rybkę i ponownie zrobię tak pozostałe 3 razy (razem 5 razy, każdy raz osobne otworzenie akwarium jednego, tego samego przyjaciela) to nalicza mi to osobno w osiągnięciach (5 na 25 ryb, a to tylko z jednej rybki), czy jest to legalne a może jest to błąd ?

Awatar użytkownika
mag
Moderator

Postautor: mag » pt, 24 cze 2011, 09:23

Tu chodzi ogólnie o karmienie, zazwyczaj nie masz wpływu na to, która rybka weźmie pokarm. Masz jeszcze drugi rodzaj osiągnięć, gdzie musisz nakarmić daną ilość konkretnej odmiany.
Pozdrawiam cieplutko i życzę udanych połowów.

cin123

Postautor: cin123 » pt, 24 cze 2011, 15:07

W tym karmieniu chodziło mi właśnie o rybki konkretnej odmiany. Można nagiąć trochę to z wpływem na to która rybka weźmie pokarm, gdyż jak ponownie wejdziemy w akwarium przyjaciela (np. wchodzimy do Rybiraju i ponownie klikamy na kumpla) to za każdym razem rybki ustawione są inaczej, klikamy na akwarium tak długo aż dana rybka będzie przy powierzchni i sypiemy przy niej pokarm. Dzięki temu zrobiłem osiągnięcie z rybką Elwis, kolega miał jedną taką rybkę a ja wykonałem osiągnięcie w ciągu dwóch dni.

gonzo

Postautor: gonzo » śr, 6 lip 2011, 08:26

Witam, odnośnie karmienia mam inne pytanie. Mam w magazynie 3 rodzaje karmy, w tym jedną lepsza. Chcę nią karmić moje wyjątkowe okazy. Jednak na dole akwarium pokazuje się tylko ta najlepsza karma. Myslałam, że mogę zmienic kolejność w magazynie, ale to nic nie daje. Ciągle nie mam wyboru, którą karmę użyję. Taki wybór jest podczas połowu. Można wybrać przynętę, ale karmy nie umiem, albo nie wiem, jak to zrobic. Proszę o pomoc.
Dziękuję :)

Awatar użytkownika
victoria

Postautor: victoria » śr, 6 lip 2011, 10:54

Niestety nie mamy wyboru karmy, zawsze wyswietla sie najlepsza :)
Ostatnio zmieniony czw, 7 lip 2011, 21:35 przez jakuszewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Odpowiedź udzielona, temat zamykam. Pozdrawiam!
ObrazekObrazekObrazek
Wybacz jesli moj post nie posiada polskich znakow, czesto nie mam dostepu do komputera z polska klawiatura.

Wróć do „Pomoc dla początkujących”