Strona 1 z 1

WOJNY POMIĘDZY FRAKCJAMI

: czw, 2 kwie 2015, 22:24
autor: spikuspk1
do wszystkich szefów każdej z frakcji

może w końcu ruszymy wszyscy na pola walki, nie po to zostało uruchomione wskrzeszanie bestii z cmentarza zeby z tej opcjii nie korzystać, szczerze mówiąc latanie po mapie za 100 pkt. sławy to straszna nuda. będziecie siedzieć w norkach i chować bestie nie wiadomo po co?? niech ta gra nabierze kolorów..... ludzie , przecież tych bazylów czy pajaków do domu nie zabierzecie...walczmy, bawmy się

Re: WOJNY POMIĘDZY FRAKCJAMI

: czw, 2 kwie 2015, 22:36
autor: spikuspk1
powinienem napisac OPCJIIIIIIIIIIIII !!!! grajmy , a nie tylko produkujmy zboże na jedzenie dla bestii

Re: WOJNY POMIĘDZY FRAKCJAMI

: pt, 3 kwie 2015, 07:07
autor: Aga88Sze
Jestem za! Pierwsze walki były najlepsze bo się dużo gildii z różnych frakcji wyłoniło, było z kim walczyć i było ciekawie, a teraz tak jakby wszyscy bali się wyjść.... Bez sensu a orki to już całkiem z mapy zniknęły. Wyjdźcie, grajcie, bawcie sie, podejmujcie ryzyko bo nie o to chodzi by siedzieć pochowani w domkach! Wyjdźcie na mape :beg:

Re: WOJNY POMIĘDZY FRAKCJAMI

: pt, 3 kwie 2015, 08:42
autor: spikuspk1
Jak chcecie stworka do hodowli i karmienia, to weźcie sobie komórkę, zainstalujcie sobie POU i miłej zabawy życzę. :angry:

Re: WOJNY POMIĘDZY FRAKCJAMI

: pt, 3 kwie 2015, 13:03
autor: roofiwzgw
Wielu graczy rezygnuje z gry bo po prostu stala sie nudna. Walki gildii to bardzo niedopracowany system i ja nie mam zamiaru co 10 minut zagladac na mape aby zdobyc smieszne 100 slawy.
Chcecie to sie bawcie, wiekszosc gildii nie gra w ta gre, bo jak napisalem jest nudna.

Pozdrawiam, zastepca Troskliwych Misiow :)

Re: WOJNY POMIĘDZY FRAKCJAMI

: pt, 3 kwie 2015, 15:06
autor: spikuspk1
Sporo gildii lata po mapie z jednym koboldem tylko po to żeby nabić jakieś 100 pkt. moim zdaniem to bez sensu...i to do tych graczy kierowany jest ten wątek. Nikt nie chce wystawić większej armii