WOJNY POMIĘDZY FRAKCJAMI

spikuspk1
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

WOJNY POMIĘDZY FRAKCJAMI

Post autor: spikuspk1 » czw, 2 kwie 2015, 22:24

do wszystkich szefów każdej z frakcji

może w końcu ruszymy wszyscy na pola walki, nie po to zostało uruchomione wskrzeszanie bestii z cmentarza zeby z tej opcjii nie korzystać, szczerze mówiąc latanie po mapie za 100 pkt. sławy to straszna nuda. będziecie siedzieć w norkach i chować bestie nie wiadomo po co?? niech ta gra nabierze kolorów..... ludzie , przecież tych bazylów czy pajaków do domu nie zabierzecie...walczmy, bawmy się

spikuspk1

Re: WOJNY POMIĘDZY FRAKCJAMI

Post autor: spikuspk1 » czw, 2 kwie 2015, 22:36

powinienem napisac OPCJIIIIIIIIIIIII !!!! grajmy , a nie tylko produkujmy zboże na jedzenie dla bestii

Aga88Sze
Nazwa Konta: MariNari

Post autor: Aga88Sze » pt, 3 kwie 2015, 07:07

Jestem za! Pierwsze walki były najlepsze bo się dużo gildii z różnych frakcji wyłoniło, było z kim walczyć i było ciekawie, a teraz tak jakby wszyscy bali się wyjść.... Bez sensu a orki to już całkiem z mapy zniknęły. Wyjdźcie, grajcie, bawcie sie, podejmujcie ryzyko bo nie o to chodzi by siedzieć pochowani w domkach! Wyjdźcie na mape :beg:

spikuspk1

Post autor: spikuspk1 » pt, 3 kwie 2015, 08:42

Jak chcecie stworka do hodowli i karmienia, to weźcie sobie komórkę, zainstalujcie sobie POU i miłej zabawy życzę. :angry:

Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Post autor: roofiwzgw » pt, 3 kwie 2015, 13:03

Wielu graczy rezygnuje z gry bo po prostu stala sie nudna. Walki gildii to bardzo niedopracowany system i ja nie mam zamiaru co 10 minut zagladac na mape aby zdobyc smieszne 100 slawy.
Chcecie to sie bawcie, wiekszosc gildii nie gra w ta gre, bo jak napisalem jest nudna.

Pozdrawiam, zastepca Troskliwych Misiow :)
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

spikuspk1

Post autor: spikuspk1 » pt, 3 kwie 2015, 15:06

Sporo gildii lata po mapie z jednym koboldem tylko po to żeby nabić jakieś 100 pkt. moim zdaniem to bez sensu...i to do tych graczy kierowany jest ten wątek. Nikt nie chce wystawić większej armii

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim co dotyczy Battle of Beasts”