PUNKTY SŁAWY

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry
Awatar użytkownika
midh
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Re: PUNKTY SŁAWY

Postautor: midh » wt, 3 mar 2015, 17:35

pytanie tylko drogi Roofie co jest bardziej lakomym kaskiem , czy 14 pkt slawy i 1000 kaski czy np: 1 pkt i tej kasy 5000.

pewnie na roznych etapach gry co innego

niestety wydaje sie ze wyzszy poziom slawy nie przyspiesza rozwoju..zaobserwowalem co zgola odmiennego...idealnie bylo by miec ta slawe na poziomie poczatkowym,.. po pierwsze nikt cie nie atakuje...niezaleznie ile masz kasy ... po drugie masz wokol siebie potencjalnych przeciwnikow ktorych tez nikt nie atakuje z zasobami 20-30k do wziecia
MFZ- organizacja GREENPEAS bonus 50% nonstop
szukasz miejsca dla siebie : zajrzyj tu viewtopic.php?f=245&t=22007

GŁUPCOM NALEŻAŁOBY WYMYŚLIĆ TRUDNIEJSZY SPOSÓB ROZMNAŻANIA

Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Postautor: roofiwzgw » wt, 3 mar 2015, 17:40

W początkowych etapach też miałem problemy z gotówką, jednak już na poziomie 24 zacząłem zdobywać jej więcej. Teraz jak nie brakuje mi gotówki priorytetem jest dostanie się do TOP20 w baszcie ;)
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

fieldas
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: fieldas

Postautor: fieldas » sob, 14 mar 2015, 22:26

Witam ja mam taka propozycje bo z tego co widziałem, nie mozna sprawdzic swoich punktów sławy. gdy sie atakuje widac ile dany przeczywnik ma tych punktów lub w rankingu najlepszych graczy, ale na swoim profilu tego nie widze, prosze dołączyć to do gry!
Chyba ze sie myle to prosze o wytłumaczenie gdzie moge sprawdzic swoje punkty sławy

Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Postautor: roofiwzgw » sob, 14 mar 2015, 23:09

Możesz jedynie poprosić osobę, którą przed chwilą atakowałeś o podanie Twojego poziomu sławy i notować sobie na kartce lub w notatniku.
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”