PUNKTY SŁAWY

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry
spikuspk1
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

PUNKTY SŁAWY

Postautor: spikuspk1 » pn, 2 mar 2015, 14:54

Proponuje,zeby w przypadku ataku słabszego gracza na silniejszego ( w przypadku wygranej gracza o mniejszej sławie) odbierane zostawały punkty sławy przegranemu graczowi na konto wygranego

KamelXX

Re: PUNKTY SŁAWY

Postautor: KamelXX » pn, 2 mar 2015, 17:02

A powiedz mi według jakich kryteriów zamierzasz ustalać kto jest słabszym, a kto mocniejszym graczem? :) Poziom sławy? Kompletnie nie oddaje rzeczywistej siły gracza... jedynie umiejętność atakowania przeciwników za 14 punktów, ewentualnie używania diamentów :) Poza tym wypaczyłoby to całkowicie ideę ataków w baszcie. bo i tak sam system rozbudowy baszty jest kompletnym niewypałem i jak na razie nie ma żadnych przesłanek ku temu żeby rzeczywiście ją rozbudowywać :)

Wielok
Nazwa Konta: wielok

Postautor: Wielok » pn, 2 mar 2015, 18:56

bez sensu- nie przybywało by sławy ( skończyło by się na tym że najwięcej sławy u gracza to 1000? 2000?) a zresztą jak ty chcesz atakowaćkogoś kto ma więcej od ciebie jak nie wiesz ile sam masz?

Awatar użytkownika
midh

Postautor: midh » pn, 2 mar 2015, 19:20

poczekajcie .. poprawcie mnie jesli cos zle kojarze ... jak mozna zaatakowac gracza o jakiejs wiekszej slawie skoro system losuje Ci przeciwnikow na jej podstawie ?

skoro niedawno zaczalem walki i widze 3 przeciwnikow o slawie od 350 do 380 to pewnie gdzies w tych granicach mam swoja ...

nie bardzo wiem jak mialbym zaatakowac taka jotke czy kamela .. juz mniej chodzi o moje szanse na wygrana ale jak mialby tego dokonac ?
MFZ- organizacja GREENPEAS bonus 50% nonstop
szukasz miejsca dla siebie : zajrzyj tu viewtopic.php?f=245&t=22007

GŁUPCOM NALEŻAŁOBY WYMYŚLIĆ TRUDNIEJSZY SPOSÓB ROZMNAŻANIA

spikuspk1

Postautor: spikuspk1 » wt, 3 mar 2015, 07:49

to czy wygramy czy nie nie zalezy tylko od siły bestii, mozna słabsza wg. punktów pokonac znacznie silniejszą...wszystko zależy od tego jak to rozegrasz...

Awatar użytkownika
midh

Postautor: midh » wt, 3 mar 2015, 10:21

spikuspk1 pisze:to czy wygramy czy nie nie zalezy tylko od siły bestii, mozna słabsza wg. punktów pokonac znacznie silniejszą...wszystko zależy od tego jak to rozegrasz...

a dla kogo ta odpowiedz ? bo nikt nic nie pisal o sile bestii ?

watek sie rozbija o to zeby gracz slabszy dostawal pkt silniejszego tylko faktycznie po pierwsze jak to ocenic ? jesli po slawie to jak mozna zaatakowac kogos o jakiejs wiekszej slawie , skoro system wg niej dobiera przeciwnikow ?

na marginesie : poki nie bedzie jakiejs zmiany w ulepszaniu baszty to walki beda dosc przewidywalne : atakujesz - wygrywasz !

jestem poczatkujacym graczem ale juz dotarlo do mnie ze, zeby stracic bestie w trakcie ataku na baszte trzeba miec wyjatkowego pecha , czyli ze 3 uniki przeciwnika , zeby przegrac to praktycznie niemozliwe ...

KamelXX

Postautor: KamelXX » wt, 3 mar 2015, 11:08

Midh... owszem system losuje z graczy podobnej sławie... zarówno trochę większej jak i mniejszej... (chyba, że akurat jesteś na samej górze :P) Raczej nie ma możliwości by otrzymać gracza z bardzo dużą przewagą w sławie jak i nikłe są szanse, że dostaniesz gracza o dużo niższej sławie :) Co prawda często trafiają mi się osoby mające 500,600 sławy mnie ode mnie, ale raczej większej różnicy nie zauważyłem... Jedynym sposobem awansu w baszcie jest atakowanie osoby, która ma jej więcej od Ciebie... więc jaki sens byłby w tym, że nie dość, że dostajesz 14 punktów sławy (zamiast 8 czy 1) to jeszcze sława ta zmniejsza się u Twojego przeciwnika :) Tym bardziej z własnego doświadczenia wiem, że TOP3 przez cały dzień atakuje tylko siebie i wymienia się miejscami... Gdyby pomysł wskazany tutaj został zrealizowany to większość graczy stałaby w miejscu kradnąc punkty innym, a potem oddając je z powrotem :)

Awatar użytkownika
midh

Postautor: midh » wt, 3 mar 2015, 11:14

a slyszalem juz o zgrabnych walkach top3 i od razu moje pytanie ..skoro atakujecie sie wzajemnie to czy pomimo to podnosi sie Wam slawa ? czy utkniecie na tym poziomie na zawsze ?

i prosze... midh, Sylwek nawet sylwek ..jesli nie uzywasz shifta... tylko nie Midh ...bardzo nie lubie tego....

KamelXX

Postautor: KamelXX » wt, 3 mar 2015, 11:38

Hah... ok Sylwek :) Tak, podnosi nam się sława... atakujemy akurat tych co są wyżej i zgarniamy po 14... potem czekamy aż ktoś nas przeskoczy i atakujemy znów... taki berek :D

Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Postautor: roofiwzgw » wt, 3 mar 2015, 17:14

Propozycja moim zdaniem bez sensu... jaki byłby sens podkradania sławy innym, gdy oni mogą zaatakować Ciebie i sobie tą sławę odebrać (tak jak napisał KamelXX)

Dla osób, które nie wiedzą ile mają sławy (bo przedział losowanych przeciwników może być dość duży). Zapytajcie się zaatakowanej osoby jaki macie poziom sławy i sobie ją zanotujcie, a potem tylko dodawajcie sławę jaką zdobyliście za walkę.

Ja tak robię od początku marca i mogę atakować tylko za 14 sławy dzięki czemu pnę się w górę i bardzo prawdopodobne jest, że niedługo pojawię się w baszcie :)
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”