Gildia

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry
KamelXX
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Gildia

Post autor: KamelXX » pt, 20 lut 2015, 00:14

Witam. Nie bardzo rozumiem faktu, dlaczego nie możemy zobaczyć czy ktoś jest już w danej gildii i jeśli jest to w jakiej... Dodanie takiej informacji znacznie ułatwiłoby m.in. rekrutację do gildii, ponieważ moglibyśmy zobaczyć graczy bezgildyjnych. Dodatkowo myślę, że informacja o gildii powinna też wyświetlać się w statystykach w baszcie, podniosłoby to prestiż gildii, a także lekko zaostrzyło rywalizację między gildiami. Prosiłbym o ropatrzenie mojej propozycji, a innych graczy o wypowiedzi na ten temat. :)

Awatar użytkownika
XeRPeX
Numer GG: ...
Nazwa Konta: XeRPeX

Re: Gildia

Post autor: XeRPeX » pt, 20 lut 2015, 06:50

Zgadzam się z tym. Dodatkowe info dotyczące czy dany gracz należy do gildii i jeśli tak, to do jakiej.
Tak samo ze statystyk gildii (które i tak nie działają poprawnie) po wybraniu danej gildii pokazuje jej członków, czyli: nick, poziom, sława i ranga w gildii.
Info dla administracji

Gra: Battle of Beasts
Świat: 1
ID: 1006510
Przeglądarka: Firefox 35.0.1
Łącze: Stałe, NETIA

Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Re: Gildia

Post autor: roofiwzgw » sob, 28 lut 2015, 20:58

Ja bym dodał tagi gildii w nawiasach gildii. Maksymalnie 4 znaki. Jest to promocja dla danej gildii, a do tego gracze mogą się pochwalić, że są w danej gildii.
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”