Propozycja dotycząca nowego sklepu i zmiany cen towarów

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry
Awatar użytkownika
XeRPeX
Numer GG: ...
Nazwa Konta: XeRPeX

Propozycja dotycząca nowego sklepu i zmiany cen towarów

Postautor: XeRPeX » ndz, 15 lut 2015, 19:31

Witam.

Mam 2 propozycje ściśle związane ze sobą (jak na razie, ponieważ jest ich znacznie więcej, ale teraz po prostu nie chcę mi się o nich wszystkich pisać, no i chciałbym zobaczyć jak te 2 się przyjmą na dobry początek :roll: )

Wychodzę z propozycją odnośnie stworzenia nowego - bądź dodanie takiej opcji do już istniejącego - sklepu, w którym moglibyśmy również kupić towary (oczywiście cena byłaby wyższa, niż za sprzedaż), które produkujemy (zboże, mięso, chleb itd.). Do tego sklepu można by także przenieść możliwość sprzedaży towarów z magazynu. Można by stworzyć nowy całkiem budynek i np. nazwać go targiem lub targowiskiem.

Ogółem w takim miejscu można by dodać również inne rzeczy, może np. możliwość handlu z innymi graczami swoimi towarami, budynkami itp.

Druga propozycja dotyczy właśnie cen za te towary. Otóż na daną chwilę, myślę, że sprzedasz ich jest CAŁKOWICIE NIEOPŁACALNY :!:
Jeśli już jednak ktoś sprzedaje dany towar, to zapewne tylko dlatego, iż w magazynie nie ma już miejsca :?

Propozycja zmiany cen (oczywiście to tylko propozycja, ceny ustalicie już sobie sami, o ile propozycja się przyjmie :P):

SPRZEDAŻ

Zboże
Stara cena: 1
Nowa cena: 5

Mąka
Stara cena: 3
Nowa cena: 8

Chleb
Stara cena: 6
Nowa cena: 12

Bydło
Stara cena: 4
Nowa cena: 10

Mięso
Stara cena: 10
Nowa cena: 20

KUPNO
(o ile zostałyby zastosowane nowe ceny)

Zboże
Cena: 20

Mąka
Cena: 30

Chleb
Cena: 45

Bydło
Cena: 50

Mięso
Cena: 75

Jeśli wprowadzono by również handel pomiędzy graczami, to już gracze ustalaliby własne ceny ;) Ktoś wtedy mógłby to kupić, albo i nie - jego sprawa :)

Co sądzicie drodzy gracze o tej propozycji? Może macie jakieś uwagi, zastrzeżenia? Propozycje zmiany czegoś? Piszcie! ;)
Info dla administracji

Gra: Battle of Beasts
Świat: 1
ID: 1006510
Przeglądarka: Firefox 35.0.1
Łącze: Stałe, NETIA

Wielok
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: wielok

Re: Propozycja dotycząca nowego sklepu i zmiany cen towarów

Postautor: Wielok » śr, 18 lut 2015, 19:11

zmiana cen niekoniecznie ale możliwość sprzedaży i kupna od innych graczy mi się podoba :D

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”