Pełne statystyki w baszcie i królestwa

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry
Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Pełne statystyki w baszcie i królestwa

Post autor: roofiwzgw » sob, 7 lut 2015, 21:44

Aktualnie mamy możliwość zobaczenia jedynie 20 najlepszych graczy w walkach PvP. Nawet nie możemy zobaczyć ile aktualnie posiadamy sławy na swoim koncie. Można w tej chwili powiedzieć, że baszta jest ukończona w 75%.

Brakuje mi też obliczenia statystyk całego królestwa. Byłoby jakoś obliczana wartość królestwa w punktach i na podstawie tego zostałby stworzony ranking najlepszych graczy posiadających prężnie rozwijające się królestwa.
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

Borni
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Re: Pełne statystyki w baszcie i królestwa

Post autor: Borni » wt, 24 lut 2015, 22:09

Proponuję, by w zakładce walka(baszta) można było zobaczyć nie tylko ile gracz ma sławy i ile złotka można zdobyć, ale również siłę baszty obronnej...Zważywszy na koszty ożywiania bestii nie porywalibyśmy się na graczy z którymi nie ma najmniejszych szans wygrać ;)

Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Re: Pełne statystyki w baszcie i królestwa

Post autor: roofiwzgw » śr, 25 lut 2015, 00:17

Nie moze byc tak latwo... baszta i tak zawsze bedzie slabsza od Twoich bestii bo jej rozbudowa jest strasznie droga ;)
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”