Tansze wskrzeszanie lb wieksze zarobki zlota/ ataki

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry
Adrian89r
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Adrian89r

Tansze wskrzeszanie lb wieksze zarobki zlota/ ataki

Postautor: Adrian89r » czw, 5 lut 2015, 16:55

Poziom besti wolno rosnie, nie mozna atakowac ponownie krain slabszych aby wbijac levele,a wskrzeszanie jest bardzo drogie. Polecam albo zwyzszyc zyski z domów albo zmienijszyc koszt skrzeszenia. Do tego zrobic jakies mapy gdzie mozna ciagle atakowac czy to samemu czy gildia

Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Re: Tansze wskrzeszanie lb wieksze zarobki zlota/ ataki

Postautor: roofiwzgw » czw, 5 lut 2015, 17:00

Stwory są trenowane, zwiększają się ich możliwości i umiejętności więc koszt odrodzenia musi rosnąć. Im więcej domów tym więcej zarobków, warto też walczyć codziennie w baszcie. Można tam złapać przeciwnika posiadającego nawet 4000 złota. Jeśli trafisz na 5 takich w ciągu dnia możesz nazwać siebie szczęśliwcem ;)
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

Adrian89r
Nazwa Konta: Adrian89r

Postautor: Adrian89r » czw, 5 lut 2015, 18:13

Zgodzę się, a to robie co dzien. Sadzę , że i tak jest za mało możliwości rozwijania bestii. Nie chciałbyś np. iść na 1 mape i tam powolutku wygrywać walki i ulepszać sobie bestie? Mi brakuje mozliwosci ataku wygranych obszarow.

FreakyPotato
Nazwa Konta: FreakyPotato

Postautor: FreakyPotato » wt, 10 lut 2015, 17:09

zgadzam się z kolegą, gra staje się przez to nudna bo nie ma co tu robic. 5 ataków w baszcie, trochę ruszenie kampanii ale to wszystko. Bo soryy ale trenowanie bestii jest mega nudne i z wyższymi lv mega wolne, bo expa trzeba zdobywac więcej a dostajesz tylko 30xp podczas treningu. Gra wydaje się powoli być grywalna tylko przy zakupie sporych ilości diamentow. Szkoda bo widze w niej potencjal.

Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Postautor: roofiwzgw » wt, 10 lut 2015, 18:35

A ja tylko zacytuje Neiela:
BoB jeszcze dobrze nie wystartował. Jak tylko nadejdzie właściwy czas wówczas w Waszych królestwach będzie mogło zagościć więcej bestii ;)

Tyczy się to pewnie wszystkich aspektów gry, więc musimy być cierpliwi (jak to bywa podczas bety dostajemy półprodukt)
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”