Problem

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry
Qkas
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Problem

Postautor: Qkas » pt, 30 sty 2015, 12:24

Witam

Mam takie pytanie, bo strasznie brakuje mi złota, cały czas plądrowana jest moja kopalnia, raz tylko udało mi się zebrać drugą porcje złota. Loguje się co godzinę i wita mnie komunikat że zostałem napadnięty. wchodzę do kopalnie licznik złota znowu na startowej pozycji a czasu do zebrania mniej niż 5 minut. Można coś takiego zrobić, że jeśli twoja kopalnia nie jest gotowa do zebrania to nie można na ciebie zaatakować? Bo dorobić się złota jest trochę trudno.

Awatar użytkownika
XeRPeX
Numer GG: ...
Nazwa Konta: XeRPeX

Re: Problem

Postautor: XeRPeX » ndz, 15 lut 2015, 15:14

Szczerze? Olej tą kopalnię... Nie warto się nią przejmować. Raz jedyny udało mi się wytrwać do max dochodu i wiesz co? Wiesz ile max wynosił? Niespełna 800 złota - 800! To jest po prostu śmieszne...
Nie wiem czy jakoś z lvl'em limit jest podnoszony czy też nie, nie wiem też czy dzięki większej sile baszty kasy możemy zgarnąć więcej i prawdę powiedziawszy nie interesuje mnie to...

Niby mamy opcję ulepszania baszty, ale to raczej i tak nic nie daje (takie odniosłem wrażenie), bo nie dość, że koszt ulepszenia jest w ch... - bardzo drogi, to na dodatek mało co to daje (9+ złoto/11+ diamenty). Sam osobiście ulepszyłem kilka razy basztę i nic to nie dało. Bardzo rzadko udaje się odpierać ataki :madmad:

Moja rada? Skup się raczej na atakowaniu innych graczy. Czasem można wynaleźć niezłe perełki ;)
Mi np raz trafił się gracz, od którego zdobyłem 65 tys. złota :mrgreen: Kolejnym razem 23 tys. I co powiesz na to? Oblicz sobie ile h byś potrzebował na maxie w kopalni, aby tyle zebrać, hm?

Rada druga, staraj się wykonywać "osiągnięcia", które mamy w Sukcesach u góry. Naprawdę warto - zazwyczaj można zgarnąć po kilka tys. złota za wykonanie ;)
Info dla administracji

Gra: Battle of Beasts
Świat: 1
ID: 1006510
Przeglądarka: Firefox 35.0.1
Łącze: Stałe, NETIA

Borni
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Re: Problem

Postautor: Borni » czw, 19 lut 2015, 13:10

Jest tylko jeden problem... jeśli znajdziesz tę "perełkę" to jeszcze musisz walkę wygrać, a jeśli nie wygrasz to jesteś sporo w plecy i może się okazać , że nie ma złotka na przywrócenie do życia bestii i chyba grę trzeba zakończyć;(

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”