Feedback w dziale propozycje do gry

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry
Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team
Posty: 3116
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:53

Feedback w dziale propozycje do gry

Post autor: tiefling » pt, 16 sty 2015, 14:09

Drodzy Gracze,

dziękujemy Wam z całego serca za zgłoszone w tym dziale rady i wskazówki. Z pewnością kilka z nich zostanie uwzględnionych przez nas przy projektowaniu naszych nowych i ulepszaniu już istniejących gier.

Wątek ten oprócz cennych wskazówek dla naszego teamu stanowi również dla Was platformę, na której możecie wymieniać się pomysłami i o nich dyskutować.

W tym miejscu prosimy o zrozumienie, że nasi programiści i administratorzy nie mogą zająć stanowiska do każdego proponowanego przez Was ulepszenia, ani że nie możemy informować Was czy i ewentualnie kiedy Wasze propozycje zostaną wprowadzone w życie. Gdyby nasi programiści zajmowali się odpowiadaniem na Wasze posty, nie mieliby w ogóle czasu na programowanie.

Uwzględnijcie również, że codziennie z różnych części świata wpływają do nas tysiące propozycji.

Zapewniamy Was, że wszystkie informacje są nam skrzętnie przekazywane przez moderatorów i że z pewnością skorzystamy z najbardziej cennych i błyskotliwych tudzież praktycznych i dających się wcielić w życie propozycji.

Jeszcze raz dziękujemy za Wasze interesujące propozycje! Bądźcie pewni, że wszystkie pomysły, które od strony technicznej i czasowej nie będą zbyt trudne do wcielenia w życie zostaną przez nas uwzględnione przy rozwoju gier, ale nie oczekujcie od nas, że będziemy w stanie do każdej propozycji zająć stanowisko.

Pozdrawiamy
Wasz Zespół Upjers
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”