Wymiana kart

chesusrzuw
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: chesusrzuw

Wymiana kart

Postautor: chesusrzuw » wt, 17 lut 2015, 17:52

Nie wiem czy to bug, ale sprawa jest bardzo denerwująca. Bug (albo nie) dotyczy wszystkich i działa cały czas, więc nie ma sensu używać standardowego formularza.
Opis: po każdej akcji z udziałem kart slot jest zablokowany przez następne 24 h niezależnie od tego jak długo dana oferta jest wystawiona.
Wytłumaczenie:
a) Moja oferta "wisiała" 70 h, postanowiłem ją anulować, żeby zwolnić slot 2 h wcześniej, skutek: slot był zablokowany przez następne 24 h, czyli razem ponad 90 h. Dlaczego? Przecież w opisie jest napisane, że slot będzie zajęty minimum 24 h ale ogólnie, a nie po każdej czynności. W innych grach upjers slot się zwalnia po 24 h, a tu nie. Co więcej slot powinien być zajęty maksymalnie 72 h, więc przedstawiona powyżej sytuacja na pewno jest bugiem, albo błędem w grze.
b) Moja oferta jest wystawiona ileś tam godzin, ktoś ją akceptuje. Mój slot jest zajęty przez następne 24 h.

Rozumiem, że slot musi być zajęty przez 24 h, tak samo jak w innych grach, ale dlaczego tutaj ten czas jest wydłużony?

Skrillex1410
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Re: Wymiana kart

Postautor: Skrillex1410 » śr, 18 lut 2015, 08:13

Też to zauważyłem.
Jeśli wystawiasz ofertę i się pomylisz, poczym zostanie ona anulowana, to fajnie by było jak by można było ją ponowić w ciągu kilku godzin:( A nie 24h.
Zdarza mi się nagminnie że nie dogadam się z przyjacielem, i on wystawi złą kartę za to co ja chce, i on musi zmieniać albo ja.

Tak samo jak już mówiłem można zmienić sloty za kryształy, aby one nie miały czasu oczekiwania. Wspomogło by to grę, i najlepszym pomogło się rozwijać.

A ogólnie mogły by być nie 4, a 6-8slotów za złoto.
Bo 2000golda to dużo dla 20poziomu:) Przydało by sie 0-500-1000-2000-4000-8000-10000 coś takiego:)

Wróć do „Bugi i błędy w grze”