Wykopywanie Pralin [Event]

azudus
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Wykopywanie Pralin [Event]

Postautor: azudus » wt, 10 lut 2015, 21:18

Witam,

nie wiem czy tak ma byc ale raczej nie. Mianowicie problem polega na tym iz, koboldziki gdy sa na dole i zrobia sie senne nie przechodza same przez brame na gore i nie ida spac i nie wracaja przez postawiona brame w dol dalej sobie kopac. Wydaje mi sie ze jest to blad ktory powinien zostac naprawiony o ile jest to faktycznie blad a nie zamierzony cel twórców gry.

Prosze o odpowiedz.

Pozdrawiam

Rayo0o
Nazwa Konta: Rayo0o

Re: Wykopywanie Pralin [Event]

Postautor: Rayo0o » śr, 11 lut 2015, 00:22

Proponuje, poszukaj tematu o ostatnim evencie, a wszystko będzie w temacie jasne.

ontologia
Nazwa Konta: ontologia

Postautor: ontologia » śr, 11 lut 2015, 06:54

jak można wejść do innego poziomu z pralinami? wykopałem wszystkie praliny i nie mogę znaleźć przejścia do kolejnego poziomu.
trzeba zniszczyć wszystkie ściany?

szapur

Postautor: szapur » śr, 11 lut 2015, 08:17

U mnie to samo, wykopane wszystkie i nie ma opcji zmiany poziomu. Zostaje chyba tylko :madmad:

Miiranda

Postautor: Miiranda » śr, 11 lut 2015, 11:02

To fajnie że w ogóle możecie grać bo ja wczoraj logowałam się3 razy , dzisiaj 4 i jak tylko próbuje wejść w event zostaje automatycznie wylogowana. JA SIE PYTAM CO TO MA BYĆ!!!! Z poprzednim eventem też tak miałam mineło kilka dni zanim dałam rade w ogóle się do niego dostać. Czy ktoś z tym coś zrobi???? Pisałam również w dziale błędy i bugi i nic................ bo po co. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Miiranda

Postautor: Miiranda » śr, 11 lut 2015, 11:13

Ps przy moim poście wyskoczył komunikat
Ostatni post przez Miiranda Zobacz najnowszy post
Śr, 11 lut 2015, 12:02

to nieprawda, nie zgadza sie godzina to nie była 12:02 tylko 11:02

Rayo0o

Postautor: Rayo0o » śr, 11 lut 2015, 12:51

Napisze pokrótce ponieważ możecie na forum info z poprzedniego eventu łatwo nie znaleźć.

Najwydajniejszy sposób:
1. stawiacie małe pomieszczenie z 10 łyżkami
2. stawiacie w nim portal i posąg i szafę
3. wpuszczacie narybek min 20 sztuk (jak najwyższy lvl koboldów)
4. zapewniacie dostęp do kilofa
5. przez portal wpuszczacie 10 na max wypoczętych, wyposażonych w kilofy i premie, a 10 czeka.

Czas w różowej komnacie miłości do wyczerpania trwa około 30 min.

6. wybieracie tylko te skały, które mają serduszka (przy innych eventach będzie np. jajko wielkanocne ;) ) oraz najkrótszą drogę do nich.
7. obszar to 13*13 pól więc jak macie w miarę odkryty obszar to zamiast czyścić komnatę z cukrowych bloków w poszukiwaniu portalu (w podłodze) wystarczy najechać myszą na blok cukru i poczekać kilka sek., a zobaczycie co jest pod nim. Jak będzie to portal (zajmuję w podłodze 4 pola) to wystarczy go kliknąć i przenieść się do następnego.
8. przez portal wrzucacie je na górę prosto do komnaty, gdzie czekają na nie ciepłe łóżeczka :)
9. Na dół przez portal wysyłacie drugą zmianę j.w.
i tak w kółko.

WRZUCACIE JE RĘCZNIE. NIE ZA POMOCĄ CZERWONEJ DŁONI NA PORTRECIE (CHYBA, ŻE WSZYSTKICH MACIE 20 SZT)

Aby zdobyć maks dziennie trzeba zrobić 2 poziomy (średnio około 1400 serduszek).
Ostatnio zmieniony śr, 11 lut 2015, 13:02 przez Rayo0o, łącznie zmieniany 1 raz.

azudus

Postautor: azudus » śr, 11 lut 2015, 13:01

to jak ja mam postawic male pomieszczenie z lóżkami skoro dopiero zaczalem gre i mam tylko 1 poziom ? i mam tylko 6 koboldow i zadnych kilofow tak jak ty ktory ma juz rozwiniete konto? :>

Rayo0o

Postautor: Rayo0o » śr, 11 lut 2015, 13:02

to nie masz wielkiego wyboru

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Postautor: Neiel » śr, 11 lut 2015, 13:09

@azudus, obecnie masz troszeczkę za niski poziom, żeby wziąć udział w walentynkowym evencie. Poziom walentynkowy dostępny jest od poziomu 10.

Pozdrawiam
Obrazek

Wróć do „Bugi i błędy w grze”