obrabianie skał

renusia333
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

obrabianie skał

Postautor: renusia333 » pn, 20 paź 2014, 00:46

Witam

Niewiem czy to bład czy celowe utrudnienie, nie moge wykopać żyły złota jak nie uzyję kryształow do zburzenia masywnych skał wokół

renusia333
ID 2001511

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Re: obrabianie skał

Postautor: Neiel » pn, 20 paź 2014, 12:42

Jeśli żyła złota znajduje się za masywnymi skałami to nie masz innej możliwości przebicia się do niej jak tylko skorzystać z materiałów wybuchowych. Koboldy są niestety za słabe, żeby swoimi kilofami przebić masywną skałę.

Pozdrawiam
Obrazek

renusia333

Postautor: renusia333 » pn, 20 paź 2014, 15:02

to wiem tylko skoro zyla zlota jest w rogu otoczona scianami niezniszcalnymi i masywnymi to zmusza mnie to do uzycia krysztalow a wg mnie nie powinno tak byc do skal powinnam miec dostep chodz z jednej strony ale traktuje to jako utrudnianie:)
pozdrawiam renusia

chesusrzuw
Nazwa Konta: chesusrzuw

Postautor: chesusrzuw » pn, 20 paź 2014, 15:55

Rozmieszczenie skał w dungeonie jest losowe. Miałaś pecha niestety, ale na niższych piętrach jest coraz więcej masywnych skał, więc z czasem każdego może to spotkać :-(

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Postautor: Neiel » pn, 20 paź 2014, 16:02

Nie ulega wątpliwości, że do takiej skały trudniej się dostać jeśli otoczona jest masywnymi blokami, ale nie jest to niemożliwe i można skorzystać zaawansowanych narzędzi, aby utorować sobie drogę do upragnionej bryłki złota ;)

Pozdrawiam
Obrazek

chesusrzuw

Postautor: chesusrzuw » pn, 20 paź 2014, 16:05

Neiel pisze:Nie ulega wątpliwości, że do takiej skały trudniej się dostać jeśli otoczona jest masywnymi blokami, ale nie jest to niemożliwe i można skorzystać zaawansowanych narzędzi, aby utorować sobie drogę do upragnionej bryłki złota ;)

Pozdrawiam

To już jest przesada. Wydobycie masywnej skały kosztuje kryształy, DUŻO kryształów. Za te kryształy można dostać WIĘCEJ złota, niż z jednej skałki. To jest bardzo zła rada.
EDIT: Usunięcie masywnej skały kosztuje 19 kryształów, można je zamienić na 4750 złota, tyle co w kilku skałach. Do tego ilość kryształów jest ograniczona, żeby na wszystko starczyło trzeba je dokupywać za realną kasę.

Awatar użytkownika
krashann
Nazwa Konta: Yollien

Postautor: krashann » pn, 20 paź 2014, 16:57

Nigdy, przenigdy mi sie nie zdarzyło takie coś. To już zakrawa na paranoje..
Mam 6 pieter, w nich wszystkie poszerzenia za złoto, w głównym także za kryształy ( w sumie 19!) i nie spotkałam się z sytuacja, żeby nie można się było dostać do pola bonusowego bez użycia bomby.
Skrypt losujący rozumiem, ale ograniczenie takiej opcji dotychczas działało. Co jeszcze wymyślicie, żeby odstraszyć graczy :angry:

PS, renusia, olej to złoto , albo pokaz screen jak to wyglada. Moze nie widac calosci pół

chesusrzuw

Postautor: chesusrzuw » pn, 20 paź 2014, 17:23

renusia333 pisze:to wiem tylko skoro zyla zlota jest w rogu otoczona scianami niezniszcalnymi i masywnymi to zmusza mnie to do uzycia krysztalow a wg mnie nie powinno tak byc do skal powinnam miec dostep chodz z jednej strony ale traktuje to jako utrudnianie:)
pozdrawiam renusia

Jeszcze jedno pytanko. To jest całkiem w rogu? Nie da się bardziej poszerzyć piętra?

Awatar użytkownika
krashann
Nazwa Konta: Yollien

Postautor: krashann » pn, 20 paź 2014, 19:14

Ja podejrzewam ze dostep bedzie po poszerzeniu, od tyłu jakby. Dlatego chcialam screen :D

Forrestal

Postautor: Forrestal » pn, 20 paź 2014, 21:10

A nie da się wyburzyć żyły złota bombą? Powinno to kosztować mniej niż w przypadku masywnej skały.

Wróć do „Bugi i błędy w grze”