Pytania.

Awatar użytkownika
hokeista00
Numer GG: Numer GG

Pytania.

Postautor: hokeista00 » pt, 17 cze 2011, 16:00

Witajcie, jak zauważyłem większość pytań jest bez sensu. Zamiast trochę poszukać w FAQ zadaje się głupie pytania. Większości graczy nie chce się tam zajrzeć, dlatego robię temat w którym każdy może zadać pytanie, a osoba która zna odpowiedź odpowiada, i tak ciągle. Tak może chociaż trochę oczyści się dział "Pomoc dla początkujących akwarian"

Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Re: Pytania.

Postautor: roofiwzgw » pt, 17 cze 2011, 16:13

Dam tylko dla przykładu: http://www.forum.wolnifarmerzy.pl/viewforum.php?f=4
191 stron z czego (może) 180 jest zamkniętych, razem 5709 tematów + 914 w archiwum postów...
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

Ocelak
Numer GG: Numer GG

Postautor: Ocelak » sob, 18 cze 2011, 19:18

dobry pomysł. Mam pytanie. Czy w momencie gdy wygaśnie mi konto premium będę mógł hodować np.: kameleon wytrzeszczon? Takie pytanie padło już w dziale pomoc dla początkujących, ale brak odpowiedzi. Jak ktoś wie to proszę o odpowiedź

Awatar użytkownika
jakuszewa

Postautor: jakuszewa » pn, 20 cze 2011, 13:00

Przykro mi bardzo, ale macie cały dział pomocy dla początkujących. Kolejny wątek nie poprawi tej sytuacji, a uczyni podobną w dziale O wszystkim.
Jeśli chcecie sobie porozmawiać - zapraszam do Paplaniny w Offtopicu, jeśli chcecie spytać - zapraszam do PDP.

Blade pisze:Dam tylko dla przykładu: http://www.forum.wolnifarmerzy.pl/viewforum.php?f=4
191 stron z czego (może) 180 jest zamkniętych, razem 5709 tematów + 914 w archiwum postów...

W tym wypadku nie przewiduję takiego stanu rzeczy.
Wątek będzie oczyszczany na bieżąco z zamkniętych tematów po utworzeniu poddziałów w Archiwum.

Pozdrawiam i zamykam.
jakuszewa

Wróć do „Archiwum Postów”