Sandrusia

Macie pytania dotyczące gry, nie wiecie co dalej ? Tutaj znajdzie pomoc każdy początkujący Akwarian.
Kubica
Numer GG: Numer GG

Sandrusia

Post autor: Kubica » pn, 7 lis 2011, 19:51

Witam
Chciałem się dowiedzieć co się stało że niema takiej osoby jak "sandrusia" ??
Jestem ze świata 2
Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam

jolus144

Re: Sandrusia

Post autor: jolus144 » pn, 7 lis 2011, 23:41

Gracz mógł np. zmienić nick, aale... Podepnę się do tematu i zapytam, co się dzieje ze znajomymi? Na mojej liście był gracz 2lvl, nagle w jego miejsce pojawia się inny gracz, już z wyższymi statystykami, a teraz w jego miejsce wszedł gracz ze statystykami kilkadziesiąt tysięcy punktów wyższymi. Coś tu chyba jest nie tak?

Awatar użytkownika
Chopin

Post autor: Chopin » wt, 8 lis 2011, 08:14

jolus144 pisze:Gracz mógł np. zmienić nick, aale... Podepnę się do tematu i zapytam, co się dzieje ze znajomymi? Na mojej liście był gracz 2lvl, nagle w jego miejsce pojawia się inny gracz, już z wyższymi statystykami, a teraz w jego miejsce wszedł gracz ze statystykami kilkadziesiąt tysięcy punktów wyższymi. Coś tu chyba jest nie tak?

Na listę znajomych załapują się zawsze Ci którzy mają najwyższy lvl.

jolus144

Post autor: jolus144 » wt, 8 lis 2011, 08:44

Chopin pisze:
jolus144 pisze:Gracz mógł np. zmienić nick, aale... Podepnę się do tematu i zapytam, co się dzieje ze znajomymi? Na mojej liście był gracz 2lvl, nagle w jego miejsce pojawia się inny gracz, już z wyższymi statystykami, a teraz w jego miejsce wszedł gracz ze statystykami kilkadziesiąt tysięcy punktów wyższymi. Coś tu chyba jest nie tak?

Na listę znajomych załapują się zawsze Ci którzy mają najwyższy lvl.
Niby od kiedy? Owszem, na pierwszym 'ekranie' są Ci z najwyższym lvl, ale tylko spośród tych których dodałam, nie losowe osoby które na serwerze mają najwyższy lvl. Poza tym to ja selekcjonuje znajomych, nie skrypt

Awatar użytkownika
mag
Moderator

Post autor: mag » wt, 8 lis 2011, 10:28

Witaj,
wszystkie zaproszenia, które akceptujesz w swoim, profilu trafiają do "poczekalni". Z poczekalni przechodzą na miejsca widoczne ci gracze, którzy mają największą ilość punktów. Dlatego, zwłaszcza ostatnie pozycje, ulegają ciągłym zmianom. Wcale to jednak nie oznacza, że gracze, którzy zniknęli z listy przyjaciół, lada moment się ponownie na niej nie pojawią... wszystko zależy od ilości punktów jakie posiadają. Mam nadzieję, że wyjaśniłam temat, jeśli nie, to pytaj proszę dalej.
Pozdrawiam cieplutko i życzę udanych połowów.

jolus144

Post autor: jolus144 » wt, 8 lis 2011, 17:39

Hm, dziwne, bo raczej nie akceptuje zaproszeń 'ponad pulę', ale widocznie tak musiało się zdarzyć, stąd moje zdziwienie. Dziękuję za to wyjaśnienie

Awatar użytkownika
zgrywus1996

Post autor: zgrywus1996 » czw, 10 lis 2011, 22:55

Sandrusia

Postprzez Kubica » Pn, 7 lis 2011, 20:51
Witam
Chciałem się dowiedzieć co się stało że niema takiej osoby jak "sandrusia" ??
Jestem ze świata 2
Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam

Witaj.
Sandrusia2000..sama zrezygnowała z gry ,ponieważ nie ma już teraz czasu na grę,sprawa prywatna.Często z sobą pisałyśmy.Wszystkim graczom z świata2 życzyła,powodzenia w grze.

Pozdrawiam

Musia001
Nazwa Konta: Musia001

Inne Pytanko

Post autor: Musia001 » ndz, 13 lis 2011, 18:35

Mam inne pytanie. Jak zaprosić kogoś do znajomych, i gdzie znaleźć znajomych ? Proszę o odp.

jolus144

Post autor: jolus144 » ndz, 13 lis 2011, 22:00

Na dole strony, pod np. akwarium, dużo jak się nie mylę żółtych plusów na niebieskim tle - klikasz na plus, wpisujesz nick, czekasz na akceptacje

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc dla początkujących Akwarian”