Strona 1 z 1

masywna skała - skuwanie

: sob, 24 sty 2015, 19:57
autor: szapur
Witam,
proponuję zmianę opcji dla pola "masywna skała" - rozumiem że upjers chce zarabiać, więc muszą być opcje za kryształy, ale gra jest w końcu reklamowana jako darmowa ... Propozycja: koboldy mogą rozbić masywną skałę, ale zajmuje im to np. 1000 h, z tym że przyspieszenie które wynosi dla innych obiektów jakieś 1/8 całego czasu budowy/rozbijania, tu zastąpić np. 1/100. W ten sposób "darmowi" gracze mieliby tą opcję za darmo, chociaż musieli by się męczyć miesiącami nad oczyszczeniem lochów, a jest szansa że w końcu woleliby zapłacić kryształy za wyburzanie. Zwiększyłoby to grywalność i nie zniechęcało graczy -> więcej graczy -> więcej kasy dla upjers.

Edit:
Tak sobie myślę że dla lepszej rozgrywki można by skuwać masywne skały np. tylko za pomocą narzędzi robionych przez trolle, co podniosłoby ich wartość, albo z dodatkową możliwością kupienia wyburzania za insygnia.

Re: masywna skała - skuwanie

: czw, 19 lut 2015, 16:04
autor: szapur
Można by było ewentualnie wprowadzić karty na bombę, powiedzmy w kategorii tych lecących za gwiazdki albo w skrzynkach (wszystkich kolorach).
Nie wierzę że byście tego nie chcieli 8-)

Re: masywna skała - skuwanie

: czw, 26 lut 2015, 16:15
autor: szapur
Las rąk poprostu, ktoś tu zagląda ... ? Nie obrażę sięjak ktoś wrzuci ten pomysł do wyższej instancji do rozpatrzenia :ugeek:

Re: masywna skała - skuwanie

: czw, 26 lut 2015, 16:20
autor: roofiwzgw
Czy przeczytałeś może ten wątek: viewtopic.php?f=398&t=22279?
Jak nie to zapraszam ;)

Re: masywna skała - skuwanie

: pt, 27 lut 2015, 13:43
autor: krashann
Zapomnij, nikomu sie juz nawet nie chce pisac, to co bys chcial to mrzonka. Od miesiecy prosimy o naprawy bledow, a o pojsciu na reke graczom, mozesz tym bardziej pomarzyc.
Tym bardziej, ze to, co my bysmy chcieli, mija sie ewidentnie z potrzebami twórcow gry.

Re: masywna skała - skuwanie

: pt, 13 mar 2015, 23:56
autor: kolcz666
Skuwanie skał masywnych jestem za ;)
Taki pomysł ma sens ...
poniewaz te skałki ladują gdzie chca ... i niwecza porzadek, wizerunek swoj pomysl na uklad pomiesczenia wydobycie ich za pomoca kryształow przy takim koszcie lol....
Samo wydobycie mogło by byc dłuzsze np 1 tydzień ... wymagac lepszego kilofa ... badania (wydobycie skał) czy pomocy przyjaciela.

Myśle że wielu graczy ucieszyła by taka mozłiwość aby taka skała była do ruszenia nie tylko za kryształy i to sporo ;p

Re: masywna skała - skuwanie

: wt, 7 kwie 2015, 11:13
autor: Borni
|Długoterminowe skuwanie masywnych skał byłoby jakąś alternatywą na brak skał do obróbki. W końcu każdemu braknie nowych poziomów i ścian do kucia, a wtedy całe stada bezużytecznych koboldów będą się snuły po lochach.