Szable w magazynie

Ten dział przeznaczony jest dla wszystkich graczy, którzy nie znaleźli odpowiedzi na swoje pytania w FAQ.
Xsymena
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Xylorina

Szable w magazynie

Postautor: Xsymena » śr, 18 lut 2015, 19:59

W moim magazynie obok zupek, lamp i koników są dwie szable i szpada. Zjawiły się na skutek dwóch wygranych walk. Co mam z nimi zrobić?
Nie mam wojownika zombie, nie mam jeszcze kuzni...sprzedać? Do czego to służy? :madmad:
Xylorina

Pokrętka
Nazwa Konta: Brak

Re: Szable w magazynie

Postautor: Pokrętka » śr, 18 lut 2015, 21:37

Możesz trzymać, możesz sprzedać.
Osobiście zostawiam przydatne bronie - tzn. te, które mają wysoki lev i mogę je użyć na dostępnych lub w najbliższej przyszłości dostępnych dla mnie wojownikach. Przy lev 44 mogę mieć wojownika kobolda, goblina, trola i szamana, zaś produkuję bronie na lev 1, bo nie wynalazłam jeszcze kolejnych i nie są dostępne. Mam też zombie i trolusa. Zatem jeżeli wypadnie mi tarcza dla kobolda lev 9 to jest to super sprzęt, w porównaniu do tego, który mogę wyprodukować sama :). Zostawiam taki sprzęt, którego mogę użyć.
Nie trzymam dla sukkuba, którego dostanę za dwa lata gry, bo nie ma sensu zapychać magazynów.

Szable bym zostawiła, bo jest nie tylko dla zombie, ale i dla goblina - który jest dostępny prawie od początku.
Szpadę bym wywaliła, bo kamienny golem był zdaje się bonusowym potworem a wampir jest dostępny na jakimś 60 lev. Ale to moje zdanie.

Xsymena
Nazwa Konta: Xylorina

Re: Szable w magazynie

Postautor: Xsymena » śr, 18 lut 2015, 21:56

Bardzo dziękuję, trochę mi rozjaśniłaś. Muszę koniecznie wybudować kuznię i zacząć produkcję broni :D
Xylorina

Wróć do „Pomoc dla początkujących graczy”