Gar poziom 2

Ten dział przeznaczony jest dla wszystkich graczy, którzy nie znaleźli odpowiedzi na swoje pytania w FAQ.
Fluber
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Gar poziom 2

Postautor: Fluber » ndz, 13 lip 2014, 20:27

wykonalem badanie ale jak wykonac rozbudowe gara na poziom 2?

ten.sam.sayon

Re: Gar poziom 2

Postautor: ten.sam.sayon » ndz, 13 lip 2014, 20:42

Musisz kliknąć na gar, w dolnej części ekranu po lewej stronie widoczna będzie strzałka skierowana w górę, kliknij ją. Koszt rozbudowy to 8000 szt. złota.

Fluber

Postautor: Fluber » ndz, 13 lip 2014, 20:58

dzieki za podpowiedz. Tylko jeszcze jeden wazny motyw. Gar musi byc pusty bez zupek w produkcji. Ja ciagle gotowalem i to mnie zgubilo.

Pokrętka

Postautor: Pokrętka » czw, 11 gru 2014, 19:58

Kliknęłam podniesienie poziomu dla gara - ale to trwa 14 h czyli stanie mi produkcja bo gobliny sa ciągle głodne!

Czy jak kupie drugi gar na zupe, to będzie na 1 lev czy od razu na 2-gim? Jest w ogóle sens?

Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Postautor: roofiwzgw » czw, 11 gru 2014, 20:06

Jeśli kupisz kolejny gar będzie on na pierwszym poziomie, aż go nie rozbudujesz.
Sam nie wiem czy jest sens, nowy pokarm daje więcej punktów głodu dla goblinów (muszą zjeść mniej) są chyba o 1 złoto droższe przy sprzedaży i co logiczne dają więcej punktów.
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

Rayo0o
Nazwa Konta: Rayo0o

Postautor: Rayo0o » pt, 12 gru 2014, 09:36

Moim zdaniem z gara najlepiej przejść na grill a następnie na piec.

Jeżeli częściej jesteście online to przy garach dobrze mieć ich więcej na jednego kobolda niż podnosić ich lvl. Tak samo z grillem wystarczy pierwszy jego lvl.

Jak planujecie kuchnie to proponuje z myślą o piecu kuchennym zajmować takie miejsca w dungeonie, aby były ściany do których je w przyszłości umocujecie.

Dobrze też by było, aby koboldy za dużo nie chodziły między łóżkiem a garnkami.

Awatar użytkownika
krashann
Nazwa Konta: Yollien

Postautor: krashann » pt, 12 gru 2014, 21:21

Rayo0o pisze:Jeżeli częściej jesteście online to przy garach dobrze mieć ich więcej na jednego kobolda niż podnosić ich lvl. Tak samo z grillem wystarczy pierwszy jego lvl.

nie no nie :lol:
Jakbym tak miala zamiast 50 garow lvl2, 100 czy wiecej poziom 1, to bym juz na bank do wariatkowa trafila :D
Jak sie jest online to w zasadzie nic sie nie robi, tylko te gary i reszte napelniać planem produkvcji - im szybciej trwa, tym czesciej trzeba je wszystkie oblatywac

Żarłoczność jest zdecydowanie na wyższym poziomie, niż pracowitość koboldów.

Rayo0o

Postautor: Rayo0o » wt, 16 gru 2014, 12:32

celem porady było osiągnięcie wyższej wydajności z produkcji, a nie słabości tej gry jakim jest zmęczenie gracza :D

chesusrzuw
Nazwa Konta: chesusrzuw

Postautor: chesusrzuw » wt, 16 gru 2014, 12:54

celem porady było osiągnięcie wyższej wydajności z produkcji, a nie słabości tej gry jakim jest zmęczenie gracza :D

Rayo0o pisze:Moim zdaniem z gara najlepiej przejść na grill a następnie na piec.

Jeżeli częściej jesteście online to przy garach dobrze mieć ich więcej na jednego kobolda niż podnosić ich lvl. Tak samo z grillem wystarczy pierwszy jego lvl.

Jak planujecie kuchnie to proponuje z myślą o piecu kuchennym zajmować takie miejsca w dungeonie, aby były ściany do których je w przyszłości umocujecie.

Dobrze też by było, aby koboldy za dużo nie chodziły między łóżkiem a garnkami.

A moim zdaniem straszysz początkujących graczy:D Jestem w czołówce serwera, gram pół roku a piecyki są na razie poza moim zasięgiem bo mam za niski poziom. Trzeba podchodzić realnie do sprawy. Nie ma sensu męczyć się kilka miesięcy, bo kiedyś coś tam będzie się opłaciło. To wcale nie jest efektywne.

Rayo0o

Postautor: Rayo0o » wt, 16 gru 2014, 13:03

moim przyjaciołom mogę zaoferować karty piecyków na wymianę :)

Wróć do „Pomoc dla początkujących graczy”