Wampir/ Wampir wojownik

Tutaj znajdziecie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.
Przed zadaniem pytania na forum zachęcamy do zajrzenia najpierw tutaj.
Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team
Posty: 3116
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:53

Wampir/ Wampir wojownik

Post autor: tiefling » śr, 21 maja 2014, 17:06

Wampiry

Obrazek


Wampiry są niefrasobliwymi istotami. Bardzo często opuszczają dungeon i wracają do niego znowu najedzone i zadowolone, nierzadko z prezentami i złotem.
Wampir nie jest stworzony do produkcji towarów, ciężkich prac lub gotowania. Zasadniczo więcej przyjemności sprawia mu udawanie się na poszukiwanie łupów poza katakumbami.

Aby móc się dobrze czuć, wampir potrzebuje naturalnie... krypty. Poza tym ciągle jest spragniony krwi, więc musi się regularnie udawać na polowania. Jeśli nie wypuścisz wampirów na polowanie, to zaatakują twoje biedne koboldy...

Wampir wojownik

Wampir wojownik ma w walce szansę na zablokowanie ataków przeciwników. Dzięki swojej nieprzeciętnej szybkości może trzymać sąsiadujące potwory na dystans. Przy blokowaniu ma 20% szansę odniesienia 0% szkód przy ataku.
Wampir wojownik zajmuje dużo miejsca w sali treningowej.

Nawet jeśli żołd nie jest opłacony wojownicy nie opuszczają dungeonu.
Jeśli żołd nie zostanie w terminie opłacony, nad głową takiego wojownika pojawia się pin informujący o braku opłaty i NPC jest nieaktywny, czyli na przykład nie trenuje itp. a jedynie wałęsa się bez celu po katakumbach. Bez opłacenia żołdu i dodatkowej opłaty za walkę wojownika nie można wystawić do walki.
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „FAQ - Często zadawane pytania”