Przyjaciele

Tutaj znajdziecie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.
Przed zadaniem pytania na forum zachęcamy do zajrzenia najpierw tutaj.
Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team

Przyjaciele

Post autor: tiefling » śr, 21 maja 2014, 17:02

Obrazek

Do czego potrzebuję przyjaciół?
Podobnie jak w prawdziwym życiu, również i w dungeonie przyjaciele są niezbędni. Dlatego też zaproś do gry przyjaciół, gdyż mogą oni:
  • Obdarowywać: Często przy nowym poziomie przyjaciele mają możliwość wysłania przyjaciołom prezentów.
  • Wymieniać: Wymieniaj z przyjaciółmi części kart i dekoracji i staraj się jak najszybciej połączyć je w części.
W jaki sposób mogę zdobyć przyjaciół?
Kliknij na liście nawigacji w dolnej części okna gry na przycisk przyjaźni, wówczas przejdziesz do przeglądu przyjaciół.
Aby zaprosić nowego przyjaciela, kliknij na jedno z wolnych miejsc, następnie podaj nazwę przyjaciela, którego chcesz zaprosić, a otrzyma on od Ciebie zaproszenie do przyjaźni. Jak tylko inny gracz przyjmie twoje zaproszenie, jesteście kumplami:) W przypadku gdy twoja lista przyjaciół jest pełna, nie możesz wysyłać i otrzymywać zapytań o przyjaźń.

Kiedy i jak wysyłam przyjaciołom prezenty?
Prezenty możesz wysyłać przyjaciołom przy osiągnięciu nowego poziomu. Wyświetlane jest wówczas okno, w którym możesz wybrać prezent dla przyjaciół. Niestety nie przy każdym nowym poziomie masz taką możliwość. Czy przy następnym poziomie będziesz mógł wysłać prezent, sprawdzić możesz na pasku doświadczenia po prawej stronie okna gry.

Czy mogę pomóc przyjaciołom i co za to otrzymuję?
Codziennie możesz odwiedzać dungeony twoich przyjaciół i wykonywać u nich 10 zadań. W tym celu kliknij na ikonki, które rozmieszczone są w różnych miejscach w dungeonie twojego przyjaciela.
Obrazek
Klikając na ikonkę zadań w prawym dolnym rogu zostaniesz przeniesiony automatycznie do następnej ikonki zadań. Opcja ta jest pomocna przede wszystkim w większych dungeonach, jeśli przyjaciel aktywował już na przykład kilka pięter.

Uwaga: twoje ustawienia zoomu przejmowane są przez dungeon przyjaciela. Dzięki temu możesz widzieć większy fragment lochów.
Za każde wykonane minizadanie otrzymujesz 10 punktów doświadczenia. Po wykonaniu wszystkich zadań ty i twój przyjaciel otrzymujecie połowę gwiazdki przyjaźni, za każde trzy gwiazdki zaś bonusową kartę jako nagrodę.

W jaki sposób mogę sprawdzić czy przyjaciele mnie odwiedzają?
Obrazek U każdego przyjaciela widzisz pełną gwiazdkę o ile żaden z was się jeszcze nie odwiedził.
Obrazek Jeśli tylko ty odwiedziłeś przyjaciela, znika lewa połowa gwiazdki.
Obrazek Jeśli tylko przyjaciel odwiedził twój dungeon, znika prawa połowa gwiazdki.
Obrazek Jeśli odwiedziliście się nawzajem cała gwiazda robi się szara.

Ponadto częstotliwość odwiedzin możesz sprawdzić również w logu przyjaciół, który zawiera listę odwiedzin z ostatnich trzech tygodni.
Obrazek
Oznaczenie jest identyczne jak na liście przyjaciół.

W jaki sposób mogę się wymieniać z przyjaciółmi?
Z przyjaciółmi możesz się wymieniać na dwa sposoby:

1. Kliknij w listwie nawigacji na przycisk przyjaźni i przejdź z zakładki przyjaciół do zakładki Wymiany.
Obrazek
Kliknij na pasku nawigacji na przycisk „Wymień”
W obu przypadkach lądujesz w przeglądzie wymiany.

2. Wybierz część karty, którą masz do zaoferowania, następnie kliknij na "Wymień".
Obrazek
Wybierz slot przeznaczony na tą wymianę. (Zwróć uwagę na różne ceny slotów pobierane przy wymianie).
Wybierz kartę, którą pragniesz otrzymać w zamian od partnera wymiany.
Na koniec wybierz czy chcesz dokonać wymiany z konkretnym przyjacielem (w tym przypadku kliknij na przyjaciela), czy też zaadresować ją do wszystkich graczy (Do wszystkich).
Wymiana ze wszystkimi graczami może zostać zrealizowana niezwłocznie, jeśli inny gracz wystawił ofertę „lustrzaną” w stosunku do twojej.
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „FAQ - Często zadawane pytania”