Goblin/ Goblin wojownik

Tutaj znajdziecie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.
Przed zadaniem pytania na forum zachęcamy do zajrzenia najpierw tutaj.
Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team
Posty: 3116
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:53

Goblin/ Goblin wojownik

Post autor: tiefling » śr, 21 maja 2014, 16:57

Gobliny

Obrazek


Gobliny są uzdolnionymi rzemieślnikami i majsterkowiczami. W swoich warsztatach kombinują nad zwariowanymi maszynami i produkują wiele różnych towarów. Produkują zarówno przedmioty (części kart), które możesz potrzebować do produkcji innych towarów lub do magazynu, ale również przedmioty takie jak maskotki, które nie muszą być już składane w całość.
Aby móc pracować, goblin potrzebuje warsztatu. W celu budowy warsztatu musisz najpierw położyć odpowiednie płyty (minimum 6 sztuk obok siebie), aby następnie móc na nich umieścić ławy rzemieślnicze, szafy magazynowe i dekoracje.
Aby móc wydajnie pracować, gobliny potrzebują również pożywienia, które może zostać przygotowane przez koboldy w kuchni. Im wyższa jakość jedzenia, tym mniej potrzebują go gobliny, żeby się nasycić.
Gobliny zajmują stosunkowo mało miejsca i potrzebują średnią ilość jedzenia. Aby móc jeść, gobliny potrzebują stół jadalny 1.


Goblin wojownik
Goblin wojownik jest zwinny w walce na bliski dystans, ale mało wytrzymuje. Dla sąsiadujących potworów takich jak koboldy może utorować drogę, aby mogły się przedostać.
Ma talent atakowania przeciwników na sąsiednich torach, a następnie na swoim torze.
Potrzebuje mało miejsca w sali treningowej.

Aby zoptymalizować zdolności goblina w walce, możesz go wyposażyć w broń i uzbrojenie, których produkcją zajmują się w kuźni trolle.
Uzbrojenie i broń mogą zostać również otrzymane w ramach nagrody.

Nawet jeśli żołd nie jest opłacony wojownicy nie opuszczają dungeonu.
Jeśli żołd nie zostanie w terminie opłacony, nad głową takiego wojownika pojawia się pin informujący o braku opłaty i NPC jest nieaktywny, czyli na przykład nie trenuje itp. a jedynie wałęsa się bez celu po katakumbach. Bez opłacenia żołdu i dodatkowej opłaty za walkę wojownika nie można wystawić do walki.
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „FAQ - Często zadawane pytania”