Questy, zlecenia i oferty

Tutaj znajdziecie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.
Przed zadaniem pytania na forum zachęcamy do zajrzenia najpierw tutaj.
Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team
Posty: 3116
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:53

Questy, zlecenia i oferty

Postautor: tiefling » śr, 21 maja 2014, 16:50

Obrazek


Zadania główne
Po lewej stronie okna gry znajdziesz szefa potworów (przycisk z głową). Ma on dla ciebie nie tylko wspaniałe oferty specjalne i opłacalne zlecenia, lecz również zadania główne, za których wykonanie otrzymujesz punkty doświadczenia, złoto, a czasami nawet i przedmioty.
Nowe zadania główne otrzymujesz przy zdobywaniu nowych poziomów, jednakże nie przy każdym. Zadania główne stanowią zazwyczaj większe wyzwania w grze. Składają się najczęściej z większej ilości pomniejszych zadań i wymagają do wykonania pilności i wytrwałości, większego zakupu lub badania. Jednego możesz być pewien – za wykonanie zadań głównych zostaniesz suto wynagrodzony. Jeśli nie chcesz lub nie możesz wypełnić od razu zadania, nie ma to wpływu na dalszy rozwój gry. Możesz je pominąć lub wykonać w późniejszym terminie.

Lista zadań głównych

Spoiler:

Zlecenia
Pierwsze zlecenie otrzymujesz po osiągnięciu poziomu 15. Zlecenia to inaczej zamówienia ze „świata na powierzchni”, w ramach których dostarczyć musisz różnego rodzaju produkty (na przykład 20 maskotek).
W nagrodę otrzymujesz zazwyczaj złoto oraz punkty doświadczenia.
Jeśli z powodzeniem wykonałeś zlecenie, musisz odczekać 8 godzin do otrzymania następnego.

Obrazek


Oferty
W trzeciej zakładce twojego szefa potworów w lewym dolnym rogu okna gry znajdziesz po zalogowaniu wiele interesujących ofert specjalnych. Możesz z nich skorzystać jedynie w przeciągu 10 minut od zalogowania. Jeśli po upływie tego czasu pragniesz mimo wszystko skorzystać z ofert lub nie zaoferowane produkty do ciebie nie przemawiają, możesz za 5 kryształów zmienić ofertę.
Jeśli zakupisz jedną sztukę produktu zapłacisz cenę przybliżoną do sklXPowej. Jeśli kupisz 0d razu 5 lub 10 sztuk, otrzymasz 5 do 10% rabatu podanej ceny.
Główną zaletą ofert jest to, że mogą się wśród nich pojawić również takie, dla których w normalnych okolicznościach twój poziom byłby zbyt niski.
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

Wróć do „FAQ - Często zadawane pytania”