Stawcie czoła smokom!

Ogłoszenia zespołu gry
Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team
Posty: 2314
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:50

Stawcie czoła smokom!

Post autor: Neiel » pn, 30 mar 2015, 12:41

Obrazek

Drodzy Undermasterzy

dziś z przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Wam tajemnicze walki ze smokami, których z niecierpliwością oczekiwaliście!

Dziś nadszedł moment, aby wyruszyć z hordą do smoczej jamy i stawić czoła niepokonanemu lewiatanowi!

Przywołanie smoka
Smoka może przywołać boss lub zastępcy. Aby odbyć rytuał przywołania smoka wystarczy przejść do zakładki walki ze smokami:

Obrazek

Tutaj znajdziecie dwa suwaki:

Obrazek

[list]Górny suwak ustala ile chcecie wykorzystać smoczych kamieni do przywołania smoka. Im więcej wykorzystacie kamieni, tym więcej punktów życia będzie posiadał przywołany smok. Ilość punktów życia smoka determinuje wysokość nagrody za jego pokonanie.

Dolny suwak ustala poziom magii smoka oraz siłę jego sprzymierzeńców. Smok z wyższym poziomem magii przeprowadza ataki szybciej, a szkody przez niego zadawane są wyższe. Również tutaj istnieje zasada - im wyższy poziom wyzwania, tym wyższe nagrody.[/list]

Walka ze smokiem!

Po przywołaniu smoka horda będzie miała 7 dni na jego pokonanie. W zależności od pozycji oraz poziomu każdy członek hordy może przeprowadzić atak. W tym celu wystarczy przejść do zakładki walki ze smokami, a następnie skorzystać z przycisku atak.

Obrazek

Do ataku na smoka wysyłacie swoich wojowników. Punkty życia Waszych przeciwników stoją w zależności do punktów Waszych wojowników (najwyższego poziomem wojownika).

Walki funkcjonują podobnie jak zwykłe bitwy o miasta ludziowatych. W pierwszej kolejności musicie ustalić szyk własnych wojowników przy uwzględnieniu czarów oraz pułapek, a następnie rozpocząć walkę. Waszym zadaniem jest przebicie się przez linię obrony sojuszników smoka i zaatakowanie poczwary oraz obrona bramy znajdującej się na Waszych tyłach.

Obrazek

Po przebiciu się przez obronę i zaatakowaniu smoka, stanie się on silniejszy z każdą rundą.

Każda walka zakończona zwycięstwem czy porażką nagradzana jest złotem oraz punktami doświadczenia Waszych potworów. Z wyjątkiem krótkich przerw każdy członek hordy może dowolnie często przeprowadzać ataki na smoka. Wasze powtarzające się ataki będą ewentualnie osłabiały bestię. Jeśli zaś stwierdzicie, że Wasz przeciwnik jest zbyt silny będziecie mogli wybrać nieco mniej honorowe wyjcie i zabrać przysłowiowe nogi zapas. Innymi słowy ratować się ucieczką. Z tej opcji może skorzystać boss lub jego zastępcy. Nawet podczas ucieczki otrzymacie symboliczna nagrodę w zależności od wysokości zadanych szkód.

Jeśli zadacie poczwarze śmiertelny cios Wasza horda otrzyma w nagrodę punkty hordy.

Po zakończonej zwycięstwem czy też ucieczką walce horda musi odczekać jeden dzień zanim przywoła kolejnego przeciwnika.

W archiwum możecie przejrzeć historię walk Waszej hordy ze smokami:

Obrazek

Życzymy Wam epickich walk i samych triumfów w spotkaniach ze smokami!

Wasz Zespół Undermaster
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”