Horda: Kolejna faza budowy

Ogłoszenia zespołu gry
Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team
Posty: 3537
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:54

Horda: Kolejna faza budowy

Post autor: Luci » czw, 12 mar 2015, 14:09

Drodzy Undermasterzy,

od dziś dostępny jest kolejny zwiastun naszej nowej funkcji w grze, a mowa o hordzie .

Od dziś istnieje możliwość kliknięcia na przycisk hordy – oznacza to, że opcja hordy dostępna jest dla wszystkich graczy od 20 poziomu.

Obrazek

Istnieje możliwość założenia własnej hordy lub przystąpienia do istniejącej już hordy. W celu przystąpienia do istniejącej już hordy należy wysłać prośbę o przyjęcie do założyciela hordy.

Podczas tej „fazy budowlanej” dostępne są podstawowe funkcje w hordzie, oznacza to, że hordy mogą być zakładane a członkowie zapraszani.

Obrazek

W ten sposób zainteresowani gracze mogą już teraz łączyć się w hordy i przygotowywać się do ekscytujących walk ze smokami, które wkrótce pojawią się w grze.

Walki ze smokami będą aktywowane za pomocą smoczych kamieni. Im więcej smoczych kamieni zbierzesz i wpłacisz do hordy, tym potężniejsze smoki możesz przywołać, które następnie możesz wspólnie z hordą zaatakować.

Smocze kamienie można zebrać w różnych miejscach w grze:

[list][*]produkcja
[*]wyburzanie skał
[*]pomaganie przyjaciołom
[*]walki zakończone sukcesem
[*]zakończenie przygody
[*]prezent od Minotaura[/list]

Przekazywanie smoczych kamieni na rzecz hordy przynosi poszczególnym graczom punkty trybutu,które wpływają na wewnętrzny ranking w hordzie.

UWAGA: Aby móc zbierać smocze kamienie i je przechowywać musi zostać zbudowany w lochach członków hordy specjalny magazyn na smocze kamienie. Potrzebne w tym celu płyty i możliwości magazynowania znajdziecie w sklepie pod zakładką „Horda”. Pomieszczenie magazynowe na smocze jaja musi mieć co najmniej 6 płyt podłogowych, aby można było zbudować magazyn.

Istnieją dwa rodzaje magazynów na smocze jaja: Jama na smocze kamienie i szyb smoczych kamieni. Szyb dostępny jest za walutę premium i zajmuje mniej miejsca niż jama. W ten sposób zajmuje mniej płyt, co pozwala na bardziej efektywne przechowywanie smoczych kamieni.

Dużo przyjemności w grze!

Wasz Zespół Undermaster

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”